1822
1823
عنوان

دیگه تاپیک هارو حذف نمیکنن😨

653 بازدید | 86 پست

نی نی یار حذف تاپیک ۲ ی تاپیک زد ک تاپیک ها بررسی میشه فقط تاپیک های با محتوای شخصی پاک میشه

یعنی چی اخه؟؟؟

Nobodydieda virginlifeFuc*kedeveryone  

اقا ینی چی؟

خودشونو راحت کردن؟

چ تاپیکایی حذف نمیشه؟

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

یعنی اولش این همه تبلیغ کردن تو حلقمون

اعتراض کردیم انگار ن انگار

الانم ک دیگه هیچی حذف نمیشه😐

99/9/9 بهترین و شگفت انگیزترین اتفاق زندگیم افتاده❤❤❤من یه قانون جذبیم و آشنا با مسائل ضمیر ناخوداگاه... خیلی از مسائل و مشکلاتتون قابل حله اگه قانون و بدونید و اگاهانه ازش استفاده کنین...تحقیق کنین ..میتونید از سایت استاد عباسمنش شروع کنین♡♡♡****مختار:معاویه هم نماز میخواند هم روزه اش فوت نمیشود اشکارا فسق و فجور نمیکند و همین برای بستن دهن عوام الناس کافی است...مراقب معاویه زمانه ات باش***
1825

چون برا درآمد خودشون این کارو میکنن

بچه از باباش میپرسه:بابا وقتی با مامان رفتی ماه عسل منم باهاتون بودم؟؟پدره میگه: آره پسرم..رفتنی با من بودی ، برگشتنی با مامانت!😂‏ من 99 %موقعیت های خوبمو از ترس اینکه بابام این شخص رو فرستاده امتحانم کنه از دست دادم 😂 😂 چشمهای مردان در خیابان وقتی خانمشون حواسش نیست👇🏼(→_→)(←_←)( *_^ )و وقتی خانمشون نگاهشون میکنه👇🏼(↓ _ ↓)‎‌‌‎‌‎‌‌‌‌‎‌‌بابام همیشه میگفت تو خونه لباس درست بپوش، گوش نمیکردم..وقتی زلزله تموم شد و دیدم همسایه ها دارن تو کوچه به شلوارک باب اسفنجیم بد نگاهم میکنن تازه منظورشو فهمیدم😂😂من از زلزله نمی ترسممن از اون پسر 14 ساله ای میترسم که که به دوس دخترش میگه: عزیزم چرا از زلزله می‌ترسی؟ من باهاتم خانومی🥴یه خانومی تو لرستان بعد از 18 ساعت تو سردخونه بودن یهو زنده شدهاحتمالا یادش افتاده یه مسئله خیلی مهمی راجب خواهر شوهرش به مامانش نگفته😅😁‏شما برو مدرسه دخترونه داد بزن فاطی ، همه برمیگردن اون یه نفریم که بر نمیگرده زهراعه😂😂پرچم ایران سه رنگه:سبزش واسه سیداسسفیدش واسه آخونداسقرمزش واسه شهیداساون میله 4 متری هست؟!اون واسه ماس😂تو تبلیغ پوشک بچه‌هه میگه دوسِت دارم مای‌بیبی خب پدرسگ تو که انقد خوب حرف میزنی بگو من عن دارم اینقد خرج رو‌ دست ننه بابات نذار 🤨

خوب شد یادم انداختی چند روزه یادم میره لینک بزارم براشون

چندتام درمورد خواهرشوهر دارم😆

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
1856
از دیشب ما خودمونو کشتیم کسی گوش نداد ک

چطوری تو

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
یه سوال واسه چی میخواید تایپیکتون حرف بشه چه اشکالی داره بمونه؟

میترسیم شناسایی بشیم

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

اگه میشه اینو گزارش بزنید، ممنون میشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4233452/شوهرمو-خیلی-با-بقیه-مقایسه-میکنم?postId=133158403

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
1893
خب خوبه دیگه بقیه وه سوال عمومی هست چه عیبی داره بمونه.

عزیزم من خودم بارها تو تاپیکام ایم همسرمو گفتم ب دلایلی الان ممکنه برام ی مشکل گنده درست شه بنظر شما اینا اسم همسرمو شخصی میبینن پاک میکنن؟؟😑

Nobodydieda virginlifeFuc*kedeveryone  
مرسیییی تو چطورییی

قفقونت

یعنی اینکه اینجام یه فضای بسته و مسخره و خاله زنک و لوسه که هیچکس شعور دفاع از خودشو نداره و فقط بلدن نی نی یارو صدا کنن 

ینی اینکه آهای  کاربرای نی نی سایت شما خودتون شعورتون نمیرسه کدوم تاپیکو پاک کنین کدومو نه و ما به جاتون تصمیم میگیریم

هیچ ترسیم از تعلیق شدن ندارم خانومای خاله زنک و لوس دوس داشتین گزارش بزنین برام مهم نیست

من از دیوانه ها دیدم،هزاران عاقلِ مرده...🍃     امّا بابایی،میونِ تمومِ سختیا،من دلم قُرصه به بودنت.❤                                                     با افتخار تتلیتی ام👽              #پرسپولیس_زیباترین_عشقِ_جهان❤                                به عشق پریا یک آرمی هستم😍                                 گیاهخوارم😊🍃
1718