2737
2734

من دیشب از تلگرام یه قسمت از یه سریال رو دانلود کردم توی گوشیم و با mx player اجراش کردم و با اینکه زیرنویس چسبیده داشت ولی زیرنویسی برام نیومد

توی قسمت "زیرنویس" mx player هم که میرم،اصلا زیرنویسی رو پیدا نمیکنه.چیکار کنم که بتونم با زیرنویس ببینمش؟؟؟

تو کانالش نگفته چیکار کنی گاهی برخی کانال ها میگن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بعضی اوقات این مشکل برلم پیش میاد، اگر کسی بلد بود منو لایک کنه

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2731

توی کامپیوتر معمولا نسخه زیر نویسو با نسخه فیلم اسمشونو یکی میکنن بعد از اجرا خودش درست میشه

توی گوشی ببین خودش گزینه نداره روی فیلم،بعضی وقتا یه گزینه هستcc اینو باید فعال کنی

اگرم نباشه ک خودت دان کن زیر نویسشو

خدابزرگه😌
2738
توی اندرویدم جواب میده این روش؟

اره عزیزم.چه اندروید چه کامپیوتر چه تی وی.فقط حواست باشه زیرنویسا فشرده شدن.اول از حالت فشرده دربیار.بعد اسم فیلم و زیرنویسو یکی کن مثلا جفتشو بزار ۳

توی کامپیوتر معمولا نسخه زیر نویسو با نسخه فیلم اسمشونو یکی میکنن بعد از اجرا خودش درست میشه توی گو ...

زیرنویسو دانلود کردم چندبار،ولی وقتی توی برنامه ی مکس پلیر میرم که اجراش کنم اصلا فایل زیرنویس پیدا نمیشه

زیرنویسو دانلود کردم چندبار،ولی وقتی توی برنامه ی مکس پلیر میرم که اجراش کنم اصلا فایل زیرنویس پیدا ...

برنامه ات تغییر بده شاید با یک برنامه دیگه بشه km player 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706