2726
عنوان

همکارم ازم عکس گرفته

1172 بازدید | 59 پست

دیروز مدیرشون گفت خانم فلانی نمیومده برو از کشوش دفتر نامه هارو بیار 

نشسته بودم پشت میز  داشتم می گشتم 

همکارم داشت با تلفن حرف میزد یهو دیدم صدای شات گرفتن اومد رومو برگردوندم    سمتش دیدم گوشی رو به منه 

رسماً ازم عکس گرفت 😐

اون موقع چیزی نگفتم و خودمو زدم به اون راه ولی الان میخوام چجوری بهش بفهمانم و علت کارش رو بپرسم ازش

نظرتون چیه؟چیکار کنم دیگه تکرار نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

البته بت حق میدم.. ی روز تو جمع خانوادگی بودیم پسرداییم ک قبلاعاشقم بود ازم یواشکی عکس گرفت من متوجه شدم و ب خانواده گفتم همه مرتب بشینیم پسردایی ازمون عکس بندازه ی چندتا هم خودم انداختم  ... یعد بش گفتم فلانی گوشیتوبده و اون عکسی ک تکی ازم اتداخته بود رو حذف کردم دسته جمعی ها هم انقدر هول شده بود ک ب درد خودش میخورد خخخخ

یا رب نظر توبر نگردد
چی بگم ؟

بگو وقت داری در حد چن کلوم؟بعد بگو دوست عزیز اومدم دلیل کارت رو جویا شم بالاخره هرکسی حریم شخصی داره و پا رو حریم گذاشتن هم ی قانونایی حالا اومدم ببینم چی اینقد کنجکاوتون کرده ک این حریم و زیر پا گذاشتین

شايد ميخواسته ب همكارت نشون بده و بگه ببين فلانى سر كشوت بوده ك اگ چيزى گم يا جابجا شد بهش بگه كار اينه و اينك سابقه رفتن سر كشو تورو داره باز هم ميره

حتما ب اون همكارت ك نيومده بود امروز بگو ك ديروز مدير گفت و ب خواسته اون رفتم سر كشوت  

2706