2733
2739
عنوان

همتون رفتین مامی گپ😂

348 بازدید | 34 پست

بچه هاااااا حمله کردیم اونطرف بیخیال بیاین همینجا

نینی سایت خودمون از همه جا بهتره...😆😍

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامی گپ کجاست

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

عزیزان کمترین حق هر کاربر امکان حذف تاپیکهاشه و مدیر سایت فقظ به فکر گرفتن پول برای تبلیغات سایت هست و نظر کاربرها براش بی اهمیته. ماییم که نی نی سایت رو نی نی سایت کردیم 

تا اطلاع ثانوی از ایجاد تاپیک غیر ضروری خودداری کنید

تا جایی که میتونید از گذاشتن کامنت در تاپیک ها خودداری کنید

برای کسایی که تاپیک غیرضروری میزنن گزارش بزنید

یک بار متحد باشیم 

من سرچ زدم سایتش و نگاه کردم اصلا خوشم نیومد

ی جوریه بدون نظم..

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍
2738

برام بی زحمت ی تعداد تاپیکامو گزارش برن بترکم

ممنونم

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4712610&slug=جديد-ترين-اخبار-و-مطالب-كرونا&postId=147981281

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

گزارش بزنید لطفاااا لطفا 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4920635&slug=بعد-از-یکسال-و-خورده-ای-برگشتم-نی-نی-سایت-بیاید-براتون-بگم-چه-بر-سر-دلم-اومد&postId=151983935

مرد باشی یا زن ، مرگ تمامت میکند!  انسان باش تا جاودانه زندگی کنی... 

تاپیکداستانم رو گزارش بزنید  ممنون💖💖

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
عزیزان کمترین حق هر کاربر امکان حذف تاپیکهاشه و مدیر سایت فقظ به فکر گرفتن پول برای تبلیغات سایت هست ...

نمیشه ک اینهمه ادم متحد بشن بلاخره ادم یهو تاپیک میزنه...چاره چیه

2706