1822
1823

منم کار کدوم بی ادبی بود😂

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883
شماره پسره تو اسکرینا افتاد گزارش زدیم پاک شه

چه پیشنهادی داده بود پسرخاله ش ؟

غمی،شیرین ،،، دلم را می نوازد...💔.   تو مرا آزردی... که خودم کوچ کنم از شهرت...خیالت راحت!میروم از قلبت...میشوم دورترین خاطره در شبهایت...تو به من میخندی!و به خود می گویی باز می آید و می سوزد از این عشق ولی...برنمیگردم نه!میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد...عشق زیباست و حرمت دارد...👌
1856
شماره پسره تو اسکرینا افتاد گزارش زدیم پاک شه

😂😂😂

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
گفته بود دوستش داره 

همیییین که اینقدر رو ویبره افتاده بود

غمی،شیرین ،،، دلم را می نوازد...💔.   تو مرا آزردی... که خودم کوچ کنم از شهرت...خیالت راحت!میروم از قلبت...میشوم دورترین خاطره در شبهایت...تو به من میخندی!و به خود می گویی باز می آید و می سوزد از این عشق ولی...برنمیگردم نه!میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد...عشق زیباست و حرمت دارد...👌
1826
نه بچه ها خودش گفت گزارش بزنید بیچاره تو اسکرین شماره پسره افتاده بود گفت گزارش بزنید پاک شه

اسی شو تگ میکنی ببینم چی شد 

جوری با آدما برخورد کنید که اگه یک ساعت بعد،مُردَن عذاب وجدان نگیرید😐😐

本网站的内容仅供参考和教育之用,不被视为专业的医学建议,也不应被视为代替就诊和诊断的医生。 使用该网站之前,请阅读“网站使用条款”页面。 使用此站点意味着您已经阅读了“站点使用条款”页面,并且知道其内容。 提及本网站的内容不受提 及该网站的来源和 的限制

shoma ba ma  
本网站的内容仅供参考和教育之用,不被视为专业的医学建议,也不应被视为代替就诊和诊断的医生。 使用该网站之前,请阅读“网站使用条款”页面。 使用此站点意味着您已经阅读了“站点使用条款”页面,并且知道其内 ...

هان ؟؟؟

جوری با آدما برخورد کنید که اگه یک ساعت بعد،مُردَن عذاب وجدان نگیرید😐😐
1718