2733
2734
عنوان

خواب خیلی بدی دیدم میترسمممم

190 بازدید | 23 پست

خانوما من دیروز خواب دیدم از آلت تناسلی خودم آلت تناسلی مردونه در اومده😑😑😑

خیلی ترسیدمممم میترسم تعبیر بدی داشته باشه 

اگه کسی تعبیرشو میدونه لطفا بگه 

روم نمیشه برای کسی تعریفش کنم که تعبیر کنه فقط اینجا تونستم بگم😟

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تونت بزن

زدم ولی هر جا یه چیزی نوشته 

دقیقا تعبیر این خوابی که دیدمم نیست

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤

برای خانوما یا مال هست یا بارداری و فرزند پسر .خیره ان شالله

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738

کاش من میدیدم بعدش من میدونستم و شوهرههه 😳😌

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
😂😂😂چه خوابی

خوابم نمیبینم نمیبینم 

وقتی ام که میبینم اینجوریه😑😑😑😂😂

چه خنده دار🤣اینا خوابای چرت و پرته. اهمیت نده بابا

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
برای خانوما یا مال هست یا بارداری و فرزند پسر .خیره ان شالله

مرسی عزیزم

کاش من میدیدم بعدش من میدونستم و شوهرههه 😳😌

وای آرههههه😂😂کاش واقعی بود

چه خنده دار🤣اینا خوابای چرت و پرته. اهمیت نده بابا

اهمیت دادم اولش ولی بعد به دوستم گفتم گفت این حتما تعبیر داره منم ترسیدم😂

2706