2410
2553
عنوان

کسی با روش کویتیشن و RF لاغری موضعی انجام داده؟؟راضی بودین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 95788 بازدید | 75 پست
اول ١٠ دقیقه تردمیل میزدیم بعدش باند میپیچید و نایلون بچه دور بدنم میذاشت و بعد از یک ساعت باز میکرد. سونا نمیرفتم
91/10/24 یه روز برفی زمستون که دوقلوهام اومدن بغلم...(چه زود گذشت!!!)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من از اخر مرداد پارسال شروع کردو قبل عید ٢٢ کیلو کم کردم. هر هفته سه بار میرفتم و هفته ای یه بار برام سایز میگرفت.بعضی وقتا استپ هم میزد بدنم ولی میگفت طبیعیه.من خیلی راضی بودم
91/10/24 یه روز برفی زمستون که دوقلوهام اومدن بغلم...(چه زود گذشت!!!)
2714
مجموعه Forever کاهش وزن شما و ماندگاری آن را تضمین می نماید . ویژه بانوان 44223216 بدون هیچ گونه عوارض و با ماندگاری http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=29361
مجموعه forever کاهش وزن شما و ماندگاری انرا تضمین می نماید. ویژه بانوان 44223216
من کرایولیپولیز کردم، خیلی خوب بود. کلی تحقیق کردم هر کی یه چیزی می گفت بعد فهمیدم نوع دستگاهش خیلی تاثیر داره بعضی جاها دستگاهشون خوب نیست جواب نمیده. من یه جا رفتم دستگاهش خوب بود. الان ۳ هفتس انجام دادم راضی ام. اما بهم گفتن بعد از یه ماه تا به ماه و نیم نتیجه کامل رو می بینی. من از هفته بعدش دیدم کم داره میشه شکمم
ایندرا جون کرایولیپولیز برای پهلو میگن بهترین نتیجه رو میده، من شکممو کردم اما یکی از دوستام پهلوشو کرد خیلی راضیه. منم همون جا رفتم برای شکمم. خوبیه کرایو اینه که خیلی بی خطره فقط سرماست واسه همین ضرر نداره اصلا
جایی که من رفتم با اینکه دستگاهشون جدید و خوب بود قیمتش نسبت به خیلی جاها مناسب تر بود. کلینیک ژوان تو اندرزگو. یه رژیم کوتاه مدت خیلی خوب هم بهم دادن. اگه کسی شماره تلفنشو خواست بگه بدم صف
2706