2737
2734
عنوان

سفارت آلمان

682 بازدید | 26 پست

تا کی بستست؟ 

ای بابا من و همسرم کلی برنامه ریزی کردیم 

این کرونا همه چی رو خراب کرد  از اسفند پارسال تا حالا منتظریم تا کی باید صبر کنیم  

کسی چیزی میدونه یا تو نوبت هست خبر بده ☹️

اینم بگید از طریق جابسیکرین یا تحصیلی 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

ما کلی تو سایت تو هامبورگ و فرانکفورت خونه دیدیم 😐 فکر میکردیم تا  خررداد دیگه هستیم  انگار رو هواییم نمیدونیم کلا کنسل کنیم فعلا یکی دوسال بیخیال شیم یا نه خیلی وقته کلاس زبانمونم نرفتیم از اسفند تا حالا نخوندیم حالا من ک آ1 بودم  همسرم b1بودم اونم کلی یادش رفت  باید دوباره بشینه بخونه هیییی چه کنیم  سست شدیم انگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه والا خبر ندارم کی باز میشه فقط برای ویزای تحصیلی وکیلا میگن اگر قصدتون المانه همراه کارهای پذیرش نوبت سفارتم بگیرین انقد که دیرررر نوبت میدن حالا بازم بشه معلوم نی کی نوبت بدن

2731
نه والا خبر ندارم کی باز میشه فقط برای ویزای تحصیلی وکیلا میگن اگر قصدتون المانه همراه کارهای پذیرش ...

ما اسفند نوبتومون بود از دوسال قبل نوبت گرفته بودیم خودم میخوام بعد یه سال ادامه تحصیل بدم یا خورده زبانم رونتر شه ما از طریق همسرم میریم چون اون راحت میتونه بره 

سلام ما هم تو نوبتیم 

اگه کرونا نبود وقت همسرم تو سفارت اردیبهشت  بود 

جاب سیکری شوهرم داره میره 

شما چه طوری؟

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
سلام ما هم تو نوبتیم  اگه کرونا نبود وقت همسرم تو سفارت اردیبهشت  بود  جاب سیکری شو ...

مام جاب سیکر شوهرم کارشم جور بود اونور هم پترو شیمی پیشنهاد داشت هم شرکت ماشین سازی بنز    الان دیگه نمیدونم چی میشه شما همسرت تایید زاپ رو گرفته؟  زبان در چه حدیدن جدیدن خانما و بچها باید تا آ یک بلد باشن 

مام جاب سیکر شوهرم کارشم جور بود اونور هم پترو شیمی پیشنهاد داشت هم شرکت ماشین سازی بنز    ...

منم ای میخونم نمیخونم a1.1 رو دارم تموم میکنم 

حالا تا بره تا کار بگیره a2میشم 

ولی همسرم داره a2تموم میشه تا بره میشه b1

ولی چون برنامه نویس انگلیسی هم کارش راه میوفته 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2738
مام جاب سیکر شوهرم کارشم جور بود اونور هم پترو شیمی پیشنهاد داشت هم شرکت ماشین سازی بنز    ...

بچه ها از چند سال ؟

فکز کنم بچه ها نمیخوادا 

نه هنوز نیومده براش زاب

دو سه ماه دیگه میاد ، دو ماا پیش فرستاد 

تا نوبتش بشه فکر کنم بهمن اینا بشه با این وضعیت

به سلامتی شماهم رفتنی شدین؟ 

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
به سلامتی شماهم رفتنی شدین؟ 

سلام عزیزم نرفتیم هنو رو هواییم من اصلا نمیخواستم بچمو مدرسه ثبت نام کنم فکرشم نمیکردم تا الان باز نشه  

❤️❤️❤️

سلام عزیزم نرفتیم هنو رو هواییم من اصلا نمیخواستم بچمو مدرسه ثبت نام کنم فکرشم نمیکردم تا الان باز ن ...

سلام عزیز دلم 

انشالله کاراتون هرچی سریعتر رو روال بیفته   

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
2706