1989
1955

😵😵😵😵😵😵😵😵😵🤕

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر بودن، زیباترین شادی دنیاستو نمی‌دانی من به خاطر توچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم تا تو بغل بگیرمت 😍این تیکر هیچ وقت به آخرش نرسید 😔 هر سری وسط راه رفت 😞 میشه برام اگه دوست داشتین دعا کنید ک این سری تا آخر بره و سالم بغل بگیرمش 😍چقدر بده دل شکستن 😞 موندم تو اون دنیا چه شکلی میخوان جواب دل شکسته من بده کسایی ک با بدترین حالت شکوندش 💔

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

1983

واییی.دیگه خجالت داره این کار

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

چه بی ادب

انگار نه انگار با این دستا میره دستشویی

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این سومین تیکرمه واسه اینکه تا تموم نشده مامان شم.یه انتقال منفی داشتم اگه مثبت میشد الان سن نینیم اندازه این تیکر بود😔😔😔خدایا هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار اگه امضامو خوندی میشه واسه مادر شدنم صلوات بفرستی؟                         دانش آموزای عزیز میتونید سوالای درسیتونو از من و @حدیثه1ف2م  بپرسید.تا جایی که بتونیم جواب میدیم.              وزن اولیه ۹۰  وزن هدف ۷۵   وزن فعلی ۸۲.۵۰۰   قد ۱۷۲😊        من میتونم💪💪💪

عقده جلب توجه چه میکنه با آدم🤐

خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
1984

چه بیشعورایی پیدا میشن 

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
8
خوشم نيومد از اين كار😶😶

ن که ما عاشقش شدیم😐😂

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
1718