2703
2553
عنوان

کیا به بچه ها شون شربت زینک میدن

664 بازدید | 40 پست

سلام وقتتون بخیر خانما شربت زینک سولفاتو از چه سنی میشه به بچه داد و دوزش چقدر باید باشه 

من به بچه ی اولم دادم هم ایرانیش هم خارجیش ولی یادم نمیاد از چه سنی بود

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
میگن بلوغ زود رس میاره  روزی چند سی سی باید داد دکتر پسرم داده ولی من ندادم بهش

بیش فعالی هم همینطور.

من ساندروس زینک پلاس میدم تازه شروع کردم

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
من دخترم ۱۵ماهشه زینک پلاس میدم تازه شرو کردم

عزیزم منم زینک پلاس خیلی به دختر بزرگم دادم اما الان یه بچه سه ماهه و یه بجه ی دوساله دارم خواستم ببینم به دوساله نیاز هست بدم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
میگن بلوغ زود رس میاره  روزی چند سی سی باید داد دکتر پسرم داده ولی من ندادم بهش

واقعا....دکتر گفت

نباید زیاد بدی یه دوره ای داره  منم خریدم که به پسرم بده ولی نمیخوره  برای اشتهاش میخوای ...

نه اشتهاش خوبه ماشالله گفتم شاید نیاز باشه بدم بهش بیشتر برا قدش البته قدشم خوبه ها

2706