2737
2734

چرا خط بندازی آخه ،،،، امتحان کن ببین سوخته یا نه ، 

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میخام بسوزه

سوراخش کن ، بنداز تو آب 

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 

سلام وقتتون بخیر سیمکارت باخدشه دار شدن ممکنه غیرفعال بشه به شرطی که مالک خط خودتون باشید ونخواهید دوباره اون خط رو بگیرید اینجوری بعداز ۹۰روز از مالکیت شما درمیاد،من نماینده ایرانسل هستم

سلام وقتتون بخیر سیمکارت باخدشه دار شدن ممکنه غیرفعال بشه به شرطی که مالک خط خودتون باشید ونخواهید د ...

من سیمکارتم به اسم پدرمه راستش میخام یه جوری سربه نیست شه خطم که دیگه هیچ وقت فعال نشه 

چیکار کنم ؟؟؟میشه راهنمایی کنی؟

یه روز خوب میاد😍
2738
من سیمکارتم به اسم پدرمه راستش میخام یه جوری سربه نیست شه خطم که دیگه هیچ وقت فعال نشه  چیکار ...

اینجا نمیشه توضیح داد شماره پرتال من ۰۹۳۳۹۹۴۲۸۱۰ هستش شماره خط ایرانسل رو با شماره ملی برام بفرستید یا به خطم پیام بدید و خودتون رو معرفی کنید تاراهنماییتون کنم

نه فقد اون مخاطب هایی که اون قسمت بودن میسوزن  

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
سلام وقتتون بخیر سیمکارت باخدشه دار شدن ممکنه غیرفعال بشه به شرطی که مالک خط خودتون باشید ونخواهید د ...

ببخشید ی سوال میشه رفت پرینت اس ام اس گرفت؟

یادش در قلبم ،همچون اذان در کلیسا دورتر از دور
2706