2726
عنوان

یه سوال آشپزی

58 بازدید | 8 پست

کدبانوی های عزیز به این دختر با دست پخت افتضاح کمک کنید😭

به ازای دویست گرم برنج برای پلو

چقدر نمک باید بریزم که بی نمک نشه😂😂😂

ی هفته هس هرچی غذا میپزم بی نمکه🤦

زهرا طاهری

من ب ازای دوپیمونه برنج ی پیمونه ادویه ای پر ک تو سرویس جا ادویه ایم هست نمک میریزم 

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چشمی میریزم 

خوب گلم وقتی نمک میریزی یه کم بچش ببین چجوری هستش

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2728

بستگی داره چقدر اب ریختی برا برنجت

نمک که ریختی تو اب و برنج همش بزن یکم بچش ببین مزه نمک میده یا نه.

خیلی شور باشه معلومه کم نمک هم باشه طعم اب غالبه مشخصه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
من چشمی میریزم  خوب گلم وقتی نمک میریزی یه کم بچش ببین چجوری هستش

میچشم والا ولی نمیدونم چرا بی نمک میشه

تازع این دفعه مثلا ی قاشق نمک میریزم بی نمک میشه

دفعه بعد دوتا میریزم بازم بی نمکه

سه تا بازم بی نمک😑

هرچی بیشتر نمک میریزم بازم رو مزش تاثیری ندارع🤦

زهرا طاهری
بستگی داره چقدر اب ریختی برا برنجت نمک که ریختی تو اب و برنج همش بزن یکم بچش ببین مزه نمک میده یا ن ...

والا میچشم نمیدونم چرا بازم بی نمک میشع🤦

زهرا طاهری
والا میچشم نمیدونم چرا بازم بی نمک میشع🤦

شابد حس چشایی نداری😅

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰