1874
1924
عنوان

بینی مو عمل کردم اصلا دوسش ندارم😭

3031 بازدید | 126 پست

سلام بچه ها من الان ۸ روزی میشه که بینی مو عمل کردم تا قبل از برداشتن قالب بد نبود ولی دیروز که قالب رو برداشت اصلا اون چیزی که میخاستم نبود خیلی زشته بی نهایت پهن اصلا شکل سوراخاش خیلی بده و کج . همین جوری میمونه دیگه؟؟؟

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922
1911

ورم داره الان خوب میشه کم کم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿

نه بابا حالا ورم داره خیلیییی تغییر میکنه رفته رفته صبور باش

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...
1826

دماغ نو مبارک

ورم داره یکم صبور باش بانو جان

زن ها می توانند در اوجِ دلتنگی لبخند بزنند، آواز بخوانند، غذای دلخواهت را تدارک ببینند، کودکانه با بچه ها بازی کنند، زن ها می توانند با قلبی شکسته باز هم دوستت بدارند، ببخشند و بخندند😔😔تو از طرز آرایشِ موهایش یا رنگِ لب هایش، لباسش یا حتی حرف هایش هرگز نمیتوانی حدس بزنی زنی که روبرویت ایستاده دلتنگ یا دلشکسته است !!!! زن بودن کارِ ساده ای نیست...