2733
2734
عنوان

تشریف بیارید براتون صلوات میفرستم

251 بازدید | 49 پست

سلام برای حاجتتون صلوات میفرستم

شماهم اگر مایل بودیدبراس سالم بغل کردن تودلیم دعاکنید🙏

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸

استاتر جان با اجازتون❤️

امشب شب اول محرم 

۱۴۰۰۰صلوات هدیه ب حضرت محمد ص ومسلم ابن عقیل 

هر کی حاجتداره تشریف بیاره ،واسه همدیگه اول دعا کنیم بعد واسه خودمون انشالله همگی حاجتروا بشیم 

التماس دعا🙏🙏🙏

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4908200/خانمای-حاجتدار-بیاین

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غريبم بي كسم تو غربتم به مشكل قانونى خوردم دعام كن خيلي محتاجم به دعا

دعا كن جواب مثبت بگيرم از يك ارگان خيلي مهم

ممنونم

به راننده تاكسى بگم:سلام خسته نباشيد حرم لطفا در بابل جواد😍به نزديكاى حرم كه ميرسيم بزور موهامو ميدم تو و چادر رو از كيفم در ميارم آماده ميكنم از تاكسى پياده ميشم و سعى ميكنم هرطور شده با نابلدى تموم موهامو بكنم تو و خودمو با چادر بپوشم ميرم جلوتر از در نون رضوى رد ميشم و به خودم وعده خوراكياشو ميدم،ميرسم حرم از ايست رد ميشم و وارد بهشششششششت روى زمين ميشم جايي كه هوا هميشه مطلوبه نه سرده نه گرمه بو حرم بو حاجت روايي بو عشق دورتادورمه دست ميكشم به در و ديوارش بوش ميكنم حسش ميكنم غرق شاديم خودمو بين مردم ميپيچونم با اينكه هيچ وقت دستم به ضريح نرسيده اما از همون دورادور سلام ميكنم و با امام مهربونم حرف ميزنم اين لحظه هاى پر از آرامش هزار بار تقديم به هممون😍😍😍واى واى بعد حرم ميدونى چي ميچسبه؟ ميدون ١٠ دى برى سوسيس بندرى و پيراشكى بزنى بر بدن😂😍التماس دعا
2731
2738

انشاالله بحق شش ماهه امام حسین ک خدا بهت بات دلیت سلامتی و دل خوش بده و عمرطولانی

آمییییییییییییییین🙏

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

برا منم بفرست عزیزم 

امضامو  بخون 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2706