2737
2734

تو دیوار قیمتای جنسای دست دوم از مغاره ها گرون تره

به نطرم 1تومن بده

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با این قیمت گلدونم نمیفروشن😂

حالا خودش بزنه دیوار متوجه میشه قیمت بالا اول که کسی زنگ نمیزنه بعد هم زنگ بزن هي میخوان بگن نداریم و فلأن 

بعد هم همیشه همین بوده وقتی چیزی رو بخوای بفروشی از نصف هم کمتر میخرن اما بخوای بخری واویلا 

خدایا شکرت 🙏🏻
مثلا الان ۱۶۰۰ بزنم...اگه فروش نرفت ۱۴۰۰ ؟

آره عزیزم,دو سه روز بذار رو یه قیمت,اگه فروش نرفت هی یه مبلغی کم کن تا بفروشیش

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2731
حالا خودش بزنه دیوار متوجه میشه قیمت بالا اول که کسی زنگ نمیزنه بعد هم زنگ بزن هي میخوان بگن نداریم ...

درسته ولی خدایی 500 تومن خیلی کمه

دیگه حداقل 1500 

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2738

۳ تومن   یکی گرفته بود خیلی چرت ۲ میلیون

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2706