2726
عنوان

مامانای نی نی شیرخشکی بیاید لطفا

81 بازدید | 6 پست

سلام مامانا من دوقلو دارم ۱۱ ماهشونه.

تا یک هفته پیش بهشون شیرخشک یارانه ای چون سهمیه داشتن میدادم که بهشون میساخت در کنارش ببلاک هم میدادم.

چون دیگه سهمیه ندارن از این ماه فقط ببلاک دادم اسهال شدن بعد تصمیم گرفتم اپتامیل بدم از وقتی اپتامیل میخورن رنگ مدفوعشون سبز شده اما قبلا زرد بود.

ایا به اپتامیل حساسیت دارن که رنگ مدفوعشون سبز شده یا اشکال نداره.ممنون از شما

شیر خشک وقتی تغییر میکنه اول رنگ مدفوع سبز رنگ میشه بعد چند روز درست میشه 

منم آپتامیل میدادم بچم خیلی نفخ داشت تغییر دادم به سوپر امیل بعد بیومیل جدیدا هم ببلاک میدم !

منم بخاطر این مدام شیر خشک تغییر دادم بعد از شش ماه البته! 

چون رنگ مدفوعش سبز میشد 

پرنده ای که دوستش داری رهایش کن برمیگردد.  اگر برنگشت بدان عاشقت نبوده است.                              توکلم به خداست یقینا کمکم میکنه.                       تاپیکهایی که گذاشتم چند موردش برای خواهرم هست که از زبان خودم نوشتم تا از شما راهنمایی بخوام.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اشکال نداره هی تغییر بدی شیرخشک رو؟

من با تغییر شیر خشک میخواستم بدونم کدوم براش بهتره 

یکی از دوستان گفتن گیگوز خوبه و نفخ نداده اونم خریدم اما مدفوعش خیلی خشک شده و بدبو

پرنده ای که دوستش داری رهایش کن برمیگردد.  اگر برنگشت بدان عاشقت نبوده است.                              توکلم به خداست یقینا کمکم میکنه.                       تاپیکهایی که گذاشتم چند موردش برای خواهرم هست که از زبان خودم نوشتم تا از شما راهنمایی بخوام.