2726
عنوان

عجب غلطی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 39 پست
تو خوابم دستم به گوشش میخوره از خواب میپره

دختر من ۲ ماهه بود که بردیم سوراخ کردن اصلا هم اذیت نکرد 

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
منکه سوراخ نکردم...وقتی بزرگ شد سوراخ میکنم

بزار خیلی بزرگ شه

الان خودش خواست و با اصرار خودش رفتم ولی الان کولی بازی میکنه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب باید پماد بزنی 

پنی سیلین چشمی ،همون کوچیکای زرد رنگ 

من مثل قدیما تا یکماه نخ گزاشته بودم و چرب میکردم ماساژ میدادم لاله ی گوشش رو بعد نخ رو دور میدادم تا خشک نشه و بچسبه

بعد یکماه نخ رو دراوردم و طلا گزاشتم 

2728
خب باید پماد بزنی  پنی سیلین چشمی ،همون کوچیکای زرد رنگ  من مثل قدیما تا یکماه نخ ...

الان یه ماه شده حدودا

گوشواره باز شد پشت ش گم‌شد گفتم واسش طلاش رو بندازم وایمنیسه

کولی بازی میکنه نگو

چشم هاش ورم کرد انقدر گریه کرد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
وای نه ایشالا خدا یه دختر بهم بده ده ماهگی گوشاشو سوراخ میکنم

ده ماهگی نه

دوماهگی ببر

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

شوهرمم وایساده رو سرم فقط غر میزنه

بچه رو شکنجه دادی

این چه کاری بود کردی😐😐

الان یه ماه شده حدودا گوشواره باز شد پشت ش گم‌شد گفتم واسش طلاش رو بندازم وایمنیسه کولی بازی میکنه ...

واسش پماد بزن

یا اسپری بی حس کننده بعد بزار گوشواره هاشو 

اون ترسیده وگرنه بعد یکماه نباید درد داشته باشه

بزار خیلی بزرگ شه الان خودش خواست و با اصرار خودش رفتم ولی الان کولی بازی میکنه

منم دخترم ۵ سالشه دوماها پیش سوراخ کردیم ی ماهم باز موند کوچسک ک بود سوراخ کردیم کشیدخون اورد ۲ ۳ ماهگیم ک اصلا گوشش پره نداشت داخل دستگاه نمیرفت بیشتر مادرشوهرم اینا اذیتش کردن هروقت ک میرفتیم خونشون بزور میگفت با ید قفلش کنید میفتها شوهرم دیشبم یاد اورد چقد بچمو اذیت کردینا گفتم دیگه تموم شده تو دیگه هی یادم نیار بعدیو اوردم بزورم ک شده تو دوماهگیش سوراخ میکنم بچم خیلی گریه کرد الاهی بمیرم براش 

منم دخترم ۵ سالشه دوماها پیش سوراخ کردیم ی ماهم باز موند کوچسک ک بود سوراخ کردیم کشیدخون اورد ۲ ۳ ما ...

من نمیدونم چه اصراریه

مگه بچه گوشواره نداشته باشه میمیره

شوهرمم وایساده رو سرم فقط غر میزنه بچه رو شکنجه دادی این چه کاری بود کردی😐😐

👍👍👍👍👍مثه شوهره من دقیقا همینو میگفت مصنوعیو بعد ۲ هفته در اوردم ی ماه گذاشتی در اوردی خوب کاری کردی بیشتر عفونت میکنه در اوردنی یکیشو خودم در اوردم ولی دومیو ناخونه شوهرم بلند تر بود زیاد درددش نیومد گوشواره دخترم مدله قفلش قدیمی بود از این حالت هشت هست اونا قفلش خیلی سخت بود ولی ب هیچ عنوان راحت وا نمیشه دیگه

2706