2726
عنوان

عجب غلطی کردم

379 بازدید | 39 پست

گوش های دخترم رو به اصرار خودش سوراخ کردم ۳/۵ساله امروز گوشواره ش باز شد همونی که بادستگاه میزنن گوشواره ی طلا میخواستم بندازم انقدر گریه کرد و کولی بازی کرد چشمهاش ورم کرد و خوابید

فقط موفق شدم گوشواره رو به گوشش بندازم هنوزم نبستمش

بزارید دختراتون بشن ۲۰ ساله 

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

دخترمن اذیت نکرد

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خوابم دستم به گوشش میخوره از خواب میپره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728
بشن بیس ساله‌که‌چی بشه اینجاشو نفهمیدم

۲۰ ساله خودش بره سوراخ کنه

من دوماهگی سوراخش کردم

دردش فقط موقع سوراخ کردنش بود و تمام

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

الان دارم فقط به خودم حرف میزنم چرا عقل م رو دادم دست بچه

2706