2726
عنوان

درس بخونم یانه؟😐🙄

576 بازدید | 56 پست

آزمون ورودی دادم قبول شدم 

الان مدرکم دیپلمه فعلابچه ندارم وبیشتروقتم توخونه میگذره

حالا دوشنبه نوبت مصاحبه ست 

موندم برم یانرم؟

شوهرم میگه من مدرک برام مهم نیست هرچی خودت دوست داری

اما خانومای دوستاش بیشتری شون درس خوندن ودیدم ک دوستاش میگن اینو هی پیش هم...

حالا موندم الان ک شرایطشو دارم برم بخونم یانخونم؟اگه نخونم دوروز دیگه نزنه توسرم ک من ازتوسوادم بیشتره اخه خودش فوق لیسانسه میخوادبرادکترابخونه😟موندم واقعا🙁

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو خب وقتی بیکاری 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

حتما بخون

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰

😐😐شما نميدوني زن باااايد تحصيل كرده باشه

تازه ميپرسين بخونم يا نه!؟

برووو ادامه بده درستو 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706