1874
1823
عنوان

درس بخونم یانه؟😐🙄

460 بازدید | 56 پست

آزمون ورودی دادم قبول شدم 

الان مدرکم دیپلمه فعلابچه ندارم وبیشتروقتم توخونه میگذره

حالا دوشنبه نوبت مصاحبه ست 

موندم برم یانرم؟

شوهرم میگه من مدرک برام مهم نیست هرچی خودت دوست داری

اما خانومای دوستاش بیشتری شون درس خوندن ودیدم ک دوستاش میگن اینو هی پیش هم...

حالا موندم الان ک شرایطشو دارم برم بخونم یانخونم؟اگه نخونم دوروز دیگه نزنه توسرم ک من ازتوسوادم بیشتره اخه خودش فوق لیسانسه میخوادبرادکترابخونه😟موندم واقعا🙁

❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤شمایی ک داری این امضارومیخونی  اره باخودتم  یه لبخند گنده بزن اینجوری  افرین حالا خوشگل شدی  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

برو خب وقتی بیکاری 

🧡چالش پاییزی بامداد خمار 🧡*گروه نارنجی*.   وزن شروع :68K,,, وزن هدف :57،،قد :164،،،.    غم مبهم عصرای پاییزی بد به دلم خوش میاد..همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بخون

من نمیدونم خودت ی جوری آرومم کن، من که جز دستای تو راه فراری ندارم، ی دیوونه که اصأ کار به جایی نداره ، همه دنیا تویی باقی فقط ی بازیه ، کوچه ها تنگ میشن وقتی نگات ناراضیه، انگاری به غیر محکومن و‌چشمات قاضیه

حتما بخون

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰

😐😐شما نميدوني زن باااايد تحصيل كرده باشه

تازه ميپرسين بخونم يا نه!؟

برووو ادامه بده درستو 

❤️ خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس ❤
1826

تو خودت دوس نداری که دیدت عوض شه درسو تجریه کنی دانشگاهو پس فردا بهتر یتونی به بچت کمک کنی بنظرم بخون

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    پیج گلفروشی من@golbagh_shabnamهر سوالی داشتین در خدمتم
1899