2733
2734
عنوان

خبر دادن بارداری به خانواده شوهر

675 بازدید | 59 پست

سر بچه اولم تا جواب ازمایشم مثبت بود خبر دادم بلافاصله

ولی بعد از من خواهرشوهرم حامله شد تا ۸ ماهگی به کسی نگفتن، جاریم حامله شد به خونواده شوهر نگفت،

الانم دوباره من باردار شدم. حالا در کل من هم با خانواده شوهر چندماهه قطع ارتباطم ولی شوهرمم گفت به هیچ وجه نگیم بهشون. مثل خودشون رفتار کنیم.

الان توی هفته ۱۶ هستم

نظرتون چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نظر تو و شوهرت مهمه... چیکار ب بقیه داری...

کلا میخواستی درد دل کنیا کار ب نظر ما نداری👊🤣

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)

شوهرت درست میگه

خواهرشوهرِ منم تا ۶ماهگی نگفته بود به ما....منم حداقل تا ۴ ۵ماهگی نمیگم 

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

منم میخوام نگم 

یهو بچه دنیا اومد بچه رو نشون بدم😂

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2706