2726
عنوان

تجربه های دوران نامزدی وعقد

2000 بازدید | 42 پست

سلام من احتمالا بخوام به خاستگارم جواب مثبت بدم

حالا شما از تجربه هاتون هم درباره خانواده هم خودش بگید

یعنی چطور رفتار کنیم

دربرابر طرف مقابل چطور برخورد داشته باشیم که هم جذاب باشیم هم نه اینطور باشه که لوس باشه و خودت رو در اختیارش بذاری

دارم کتاب زنان زیرک و مرد مریخی زن ونوسی میخونم

اگرشما هم پیشنهادی دارین بگین لطفا 

اگ نکته های خوبی تجربه کردی ب منم بگو🥰

خدای خوب و مهربونم می دونم این روزهای سخت هم می گذره؛ ولی توی این روزها تو تنهام نزار❤🙏من کنکور۱۴۰۰رو به بهترین شکل ممکن می دم؛من مطمعنم ک موفق می شم💪🧠💗من مطعنم که با پسری پولدار خوشگل پاک سالم خوشتیپ کارمند ازدواج می کنم💏💗خدایا برای تو براورده کردن آرزوهام چیزی نیست پس برآوردشون کن💞🤲🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت باش،کتابایی رو هم ک میخونی تقلید کورکورانه نکن از روش،شرایط و موقعیت ها متفاوته

کتاب زنان ونوسی....کتابیه ک دوطرف باید بخونن،مدام حواست باشه ک اون این کتابو نخونده پس توقعات نابه جا نداشته باش

نه خیلی صمیمی شو با خانوادش نه خیلی خودتو کنار بکش

😁🌈

زیاد خونه مادر شوهر نرو 

بیش از حد کار نکن در حد معقول 

به اندازه خرج کن که اگه اصلا خرج نکنی مرد فک میکنه هیچ خرجی نداره زن

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

شما به عنوان همسر باید تمام خودت رو در اختیار همسرت بزاری...اینم بدون اینکه میگن ابراز علاقه نکن میاد سمت؛مغرور باش میاد طرفت و این چیزا رو همه جواب نمیده بهتره وقت بزاری و بشناسیش علایقش؛خواسته هاش و نیازهاش رو و همچنین متقابلا هرچی میخوای بگی ...آدما متفاوتن و نمیشه همیشه نسخه کلی تجویز کرد

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
یعنی این کتابا بده گفتم برای شناخت بیشتر بخونم از مردا و خودم چطوری باشم 

من خودم اینا رو و کلی کتاب دیگه رو خوندم 

نمیشه گفت بده ولی باتوجه ب شرایط هرکس عملکرد باید متفاوت باشه

کلمه ی روانشناسی زرد رو تو گوگل جستجو کن بخون

😁🌈

شوهرت ذاتش درست باشه حله و خانوادش 

امان از روزی ک اهل زندگی نباشه سیاست مدارم باشی ازیتت میکنن مونده ب شانست

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن

کتاب زیرک منم دارم میخونم واقعا عالیه‌ چقدر من دختر ساده دلی بودم.  کتاب اشتباهات یک زن جلد یک و دو دارع کتاب 5 زبان عشق هم بخون.

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

عزیزم انشالله خوشبخت بشی❤️

من تجربه م اینکه تا یکی دوسال بیشتر شنونده باش تا گوینده

در برابر رفتار های خانواده همسرت خیلی واکنش نشون نده

اما کار خودت رو انجام بده

زیادی صمیمی و خودمونی نشو

بزار وقتی کامل شناختیشون بعد بسته به اخلاق و ظرفیت هر کس باهاش رفتار کن

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2706