2726

من تازه فهمیدم باردارم....حس عجیبی دارم....تجربه ای هم نداشتیم دو و برمون....

بهم تجربیاتتون رو بگید 😊از تغذیه ای و رفتاری و هررررچیزی که تو این دوران کمک میکنه....یا اگه کتاب خوبی کمک میکنه؟؟ممنون عشقام منم مثله خواهرتون 

هر روز ی سیب زرد بخور بچت خوش سیما میشه

هر وق تونستی قران بخون ارامش میگیرین هر دوتاتون

ماه های اخر رو پیاده روی کنی حتما

از خرید وسایل بلااستفاده سیسمونی خودداری کن

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چه وسیله ای اضافیه مثلا؟؟

نمیدونم خیلی چیزا

سرویس حموم پلاستیکش خیلی چیزای اضافه داره

تا6ماه اول تختش بلااستفاده س روی پا یا گهوارست

لباسای زیادی ک ی بارم تنش نشده و کوچیک شدا واسش

بوفه و . . . . چیزای بیخودیه

بیشتر ب پوشاک و لوازم بهداشتی اهمیت بده بقیش بیخوده

عادی زندگی کن، من که انگار باردار نیستم، خیلی طبیعی و راحت، سر دختر اولم ام همین بودم

نمیدونم چرا انقد استرس دارم....بالاخره باید یه کاری کنیم نه؟؟مثلا توصیه غذایی یا عادتای دیگه؟؟

نمیدونم چرا انقد استرس دارم....بالاخره باید یه کاری کنیم نه؟؟مثلا توصیه غذایی یا عادتای دیگه؟؟

اصلا نگران نباش، البته حق داری تجربه اولته اما فقط مراقب باش وسیله سنگینی جابجایی نکنی تغذیه هم مثل همیشه بخور اما مقوی تر و کیفیت خوراکیهاتو ببر بالا از همه چیز بخور همین. . لازم نیس کار خاصی انجام بدی

استرس نداشته باش عزیزم، چیزهای خوب بخور، ولی زیاد نه ،من که اصلا تغییر رویه ندادم فقط خیلی زیتون میخوردم دخترمم ماشالله پر مو، یکم ام به، ولی زندگی عادی، تازه سر دختر اولم من همش دراز کش بودم و لوس، ولی سر این بیچاره که باردارم باید با دختر ۱۹ ماهم همش بازی کنم بهش رسیدگی کنم، فشار روم بیشتر، ولی واقعا اون دوستمون خوب گفت یه سیسمونی جمع و جور مفید بخر، من که خودم اینکار کردم و خیلی راضی ام 

2706