2733
2734

شمارو به قرآن قسم میدم برا خواهرم دعا کنید ...الان ۴ ساله ی جن خواهرمو اذیت میکنه ...جلو چشممون میزنش و نمیذاره نمازشو بخونه ...براش سوره جن میخونم ...ناس میخونم ...اما فایده نداشته ...صبح وقت نماز خواهرمو سر سجاده کتک میزنه ...داره کم کم آب میشه شما رو بحق لبهای تشنه علی اصغر قسمتون میدم دعا کنید براش ...دعا کنید این جن دست از سر خواهرم برداره بخدا خواهرم نماز و قرآنش ترک نمیشه و طلبه است اما این قضیه داره عذابش میره و هیچی نمیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برین دعا نویس تا آشتی بده

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!!
2738

انقد بدم میاد ب عده پروفسور اوای فیلسوفارو درمیارن فوری انگ میزنن . 

ببرش روانپزشک 

درسته روانپزشک خوبه و رفتن پیش مشاور اصلا عار نیس 

امار دگ هرجیزی قاطی این بحثا نکنید 

یکی واقعا جن زده میشه خرافات تیس و واقعابرا بعثیا وجود داره

من فک میکردم با نماز و خوندن قران نیان سمتت یا حداقل انقدر اذیت نکنن.حرز جواد و بخونین حتما

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2706