2703
2553
عنوان

بلاخره جواب گرفتم 🙏❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 86 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اون چوب خاص از کجا تهیه کنیم؟

عزیزم با توجه به طبع ای که داری یا روی چوب بامبو یا خاک رس مخصوص یا شیشه نوشته میشه

خودت نمیتونی بنویسی عشقم

چون حروف و کلمه نیست عزیزم یک سری شکل و نماد هست با توجه به اسم مادرتون و خودتون و تاریخ تولدتون و نیت هاتون کشیده میشه توی یک سری از ساعاتِ روز با آداب مخصوص

منم اینارو نمیدونستم پرسیدم بهم توضیح دادن

2456
عزیزم با توجه به طبع ای که داری یا روی چوب بامبو یا خاک رس مخصوص یا شیشه نوشته میشه خودت نمیتونی بن ...

مرسی مهربونم❤

ممنونم از اینکه باحوصله جواب دادی 🌸🌸🌸

خدایا شکرت 🌷
مرسی مهربونم❤ ممنونم از اینکه باحوصله جواب دادی 🌸🌸🌸

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم

منم خودم این روزارو داشتم و هیچکس کمک نکرد که هیچ حتی کلاهبرداری هم کردن

میفهمم چقدر سخته چون خودم بودم توو این شرایط

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم منم خودم این روزارو داشتم و هیچکس کمک نکرد که هیچ حتی کلاهبرداری هم کر ...

فدات شم ❤❤❤ 

انشاءالله همیشه تو زندگیت موفق باشی 💜💜

خدایا شکرت 🌷
2714
عزیزم چوبی ک گفتی رو باید بدیم کی بندیسه؟ بعد هنیشه باید همرامون باشه؟؟ من ازدواج با شخص خاص رو میخا ...

سلام عزیزم آره انجام میدن. ۷ تا نیتی که داری رو باید بگی. ولی فقط یه ازدواج رو نگو. ۶ تای دیگه هم بگو بنویسن. خیلی جواب میده

عشقم هر مشکلی داری چه شما چه بقیه بهم بگین من بهتون بگم چکار کنین الان شما برای ازدواج عزیزم اول او ...

من حاجتم خونه دار شدنه...لطفا راهنماییم کن...ممنون

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
2706