2737
2734

خانمها اول با حوصله قشنگ متن و بخونید

واقعا ارزشش رو داره

""""بعد من شماره های بنیاد و میذارم براتون"""

داستان معجزه شکفت انگیز صلوات هست از زبان مدیرعامل بنیاد صلوات خانم فاطمه ناموری راد

همه چیز با یک صلوات شروع شد، صلواتی که به قصد شفا ختم شد و شد آغاز همه چیز، آغاز شفای بیماران و وصال جوانان، پیدا شدن گمشدگان و اولاد دار شدن کسانی که آرزوی اولاد داشتند. همه چیز با یک صلوات شروع شد و شد راهی برای باز شدن همه گره های کور زندگی هزاران نفری که راهی جز سلام به پیامبر(ص) و اهل بیتش برایشان نمانده بود و این شد شروع مسیر عده ای که عهد بستند که برای نزدیک شدن صلوات به جایگاه حقیقی اش قدم بردارند و حالا هشت سالی میشود که در این مسیر قدم برمیدارند.

فاطمه ناموری راد، مدیرعامل بنیاد بین المللی صلوات آغازگر این زنجیره بود زنجیره ای که حالا نه تنها ایران بلکه بخشی از مهره هایش در سرتاسر دنیا را بدون اهمیت بعد فاصله جذب کرده است. ۹۰ هزار عضوی که پیرامون عنوانی به نام بنیاد صلوات و با نیروی جاذبه بنیاد صلوات بهم متصل شده اند و حالا مثل یک خانواده در غم هم شریک اند و برای حل مشکلات هم دعا میکنند

یکی از عزیزان بنده به کما رفت که فکر کردم چکاری برای سلامتی اش میتوانم بکنم. برای همه مخاطبان گوشی تلفن همراهم پیام دادم که هرچقدر که میتوانند صلوات تقبل کنند. پیام های متعددی آمد که صلوات هایی را تقبل کردند و این روند ادامه پیدا کرد تا تعداد صلوات ها رسید به ۱۴ هزارتا صلوات. چند روز بیمار از کما خارج شد و سلامتی اش را به دست آورد. بعد دختربچه ۶ ساله ای گم شد و خانواده این کودک از من درخواست کردند که این پیام را به همه ارسال کنم. هر روز این موضوع تکرار شد و درخواست ها تکرار شد و افراد زیادی درخواست کردند که برای مشکل هایشان ختم صلوات بگیرم و این شد قرار من با همه و انگار من هر روز که از خواب بیدار میشدم  وظیفه داشتم که سفارش های صلوات روز گذشته را منتشر کنم. دو سه روز بعد صلوات ها از ۱۴ هزار صلوات سرزد و هی بیشتر و بیشتر شد و پیام های حاجت روایی مردم را هم برای دیگران ارسال میکردم و اینها همه مردم را مشتاق تر میکرد که در این جمع شرکت کنند  و همه این عضوگیری ها تبدیل شد به شبکه سازی حول محور صلوات و این شروع حرکت بنیاد بین المللی صلوات شد.

در این سال ها معجزه هایی بسیاری دیدیم. دکتر جواب شده ها و قطع امید کرده هایی داشتیم که امروز حالشا خوب است و خانواده هایی که چندین سال بچه دار نمیشدند و خبر بارداریشان را بعد از سالها شنیدیم. اما اینکه چرا صلوات اینطور است و تنها جایی که خدا و بشر و ملائکه در یک کار شریک اند صلوات است و همه باهم درود میفرستند بر پیامبر و همه این ها جا دارد که بررسی شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم صل علی محمد و آل محمد

التماس دعا برای سلامتی تمام بیماران و پدرم

ان شاءالله حاجت روا بشیم همگی

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
2728

افراد تعداد صلوات روزانه خود را تعیین میکنند. ما در بنیاد صلوات به کمیت صلوات ها کاری نداریم اما به کیفیت آنها کار داریم و تاکید داریم که هر تعداد صلواتی که متقبل شدید را با نشاط بفرستید و تاکید داریم که حتی صلوات کمتری را تعیین کنند اما همیشه چرا که این دائم الذکر بودن مهم است. نهایتا با توجه به مشارکت های اعضا، گروه‌هایی بر اساس ۱۴ هزار صلوات تشکیل میشود و افرادی که تقبل میکنند متعهد شده اند که هر روز این صلوات را بفرستند و از آن روز اعضا شروع میکنند به ارسال درخواست صلوات و برای نیت های مختلف از جمله بیماری یا فوت اعضای خانواده و اینطور همه بدون اینکه بشناسند برای هم صلوات میفرستند. این خیرخواهی و دعا کردن برای دیگران باید فرهنگ بشود و اینکه افراد یاد بگیرند برای همدیگر دعا کنند که در خانواده یاران صلوات بسیار دیده میشود.

دوستان حالا میخوام یه چیزی بگم . در قران خداوند انجام اعمالی رو از انسان خواسته مثل روزه و نماز و زکات و حج و .... صلوات بر پیامبر و خاندانش. اما تنها صلواته که خدا و ملائکه هم انجامش میدن . ان الله و ملائکه یصلون علی النبی .... پس ببینید صلوات چقدر ارزش داره که خدا و ملائکه هم انجامش میدن

حالا لطفا اگر کسی رو میشناسید که مشکل و گرفتاری داره . بیماری داره . هر حاجتی داره که میدونید نیاز داره این بنیاد و بهش معرفی کنید

پایین همین تاپیک بنویسید من یا هر جوری که میتونید اعلام امادگی کنید تا من شماره های دفترِ ثبت نام رو براتون اینجا بزارم

تماس بگیرید و ثبت نام کنید و تعداد صلواتی که میتونید در طول روز بفرستید و اعلام کنید بهشون تعداد مهم نیست کیفیت فرستادنش که با آرامش و خلوص نیت و همراه عجل فرجهم باشه مهمه. هر وقت تعداد به ۱۴۰۰۰ برسه یه گروه واتساپ تشکیل میدن و بهتون کُد میدن و بترتیب ختم صلوات روزانه شروع میشه که البته مریضهای بدحال در اولویت هستند . برای عزیزان از دست رفته نماز قضا و لیله الدفن هم خونده میشه و خیلی خیلی کارهای دیگه که بهتون میگن

کلی پیام حاجتروایی تو کانالهاشون هست که با معجزه صلوات انجام شده خداروشکر

دوستان و آشنایانتون رو خبر کنید که ان شالله مشکلشون حل بشه . ثواب داره

بحرمت خون شهدای کربلا همه حاجت روا بشن

لطفا لایک کنید که تعدهد بیشتری باخبر بشن

تو این ثواب شریک بشید

2738
2706