2733
2734
عنوان

به نظرتون احتمالش هست؟؟؟؟؟

440 بازدید | 19 پست

که امسال مدارس تعطیل بشه؟؟؟؟

شماها بچه هاتون و میفرستین مدرسه؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

15شهریوربازه 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

والا کاش بشه هم دانشگاه و هم مدرسه خواهرم بزرگم دانشجو شهر دیگست خواهر کوچیکمم سال آخر دبیرستانه دوست ندارم هیچکدومشون برن  

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
تو شهرای قرمز صد در صد تعطیله

منظورم اینه کلا امسال بچه ها اموزش نبینن  کلا 

حتی مجازی

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
میگم مدارس امسال تعطیل هست عزیزم

منظورم اینه اصلا اموزش مجازیم نباشه

والا کاش بشه هم دانشگاه و هم مدرسه خواهرم بزرگم دانشجو شهر دیگست خواهر کوچیکمم سال آخر دبیرستانه دوس ...

براتون صلوات فرستادم شماهم دعاکن منم غافلگیربشم آخه شوهرم راضی نمیشه

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
منظورم اینه اصلا اموزش مجازیم نباشه

مجازی واسه مادرا خیلی سخته بچه ها از معلم حساب میبرن ولی از مادر  

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2706