2726
عنوان

دکتر خوب برای ivf بیمارستان صارم

751 بازدید | 26 پست

برای تعیین جنسیت یه دکتر خوب میخوام 

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

صارم فقط پولو و اعصابت می‌ره 

بیکفایت پول بگیر

ی زمانی خوب بود صارم

الان فقط پول میگیرن

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میتونی

کلینیک امید پیش دکتر ال یاسین وقت بگیر

حداقل بدنتو ب خاطر پول با دارو از بین نمیبره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
صارم فقط پولو و اعصابت می‌ره  بیکفایت پول بگیر ی زمانی خوب بود صارم الان فقط پول میگیرن

آخه هر جا ی دیگه رفتم راضی نبودم الان هم که زنگ زدم دکترایی که میخواستم رفته بودن نمیدونم چکار کنم

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
اگه میتونی کلینیک امید پیش دکتر ال یاسین وقت بگیر حداقل بدنتو ب خاطر پول با دارو از بین نمیبره

شما پیش ایشون رفتید برای ivf خوبه

نمی دونم عزیزم من رویان میرم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
نمی دونم عزیزم من رویان میرم

شما توی رویان ivf انجام دادید میگن خیلی شلوغه و دیر نوبت میدن

شما توی رویان ivf انجام دادید میگن خیلی شلوغه و دیر نوبت میدن

بله عزیزم پانکچر شدم ماه بعدم انتقال دارم.شلوغ هست ولی نه من هر موقع خواستم نوبت گرفتم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
شما پیش ایشون رفتید برای ivf خوبه

بله بعد سردرگمی و تموم شدن پولم تو صار م

متاسفانه دیر با الیاسین آشنا شدم

ولی زود نتیجه گرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه هر جا ی دیگه رفتم راضی نبودم الان هم که زنگ زدم دکترایی که میخواستم رفته بودن نمیدونم چکار کنم

دکترای واقعا مفهوم فقط مدرک دارن

میذارن زیر دست تیم پزشکی 

درسته ی دکتر پرونده اصلی شما رو داره

ولی عموما زیر دست تیمی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله عزیزم پانکچر شدم ماه بعدم انتقال دارم.شلوغ هست ولی نه من هر موقع خواستم نوبت گرفتم

دکترتون کی بود

دکترای واقعا مفهوم فقط مدرک دارن میذارن زیر دست تیم پزشکی  درسته ی دکتر پرونده اصلی شما رو دا ...

این طوری خیلی بده من از اینکه موش آزمایشگاهی بشم متنفرم تیم پزشکی فقط یه اسمه برای پوشش موش آزمایشگاهی زیر دست تازه کارا

این طوری خیلی بده من از اینکه موش آزمایشگاهی بشم متنفرم تیم پزشکی فقط یه اسمه برای پوشش موش آزمایشگا ...

برای همین بهت گفتم

تو مثل من نشی

اونجا الکی منو عمل کردن

فقط برای پول

خدا ازشون نگذره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای همین بهت گفتم تو مثل من نشی اونجا الکی منو عمل کردن فقط برای پول خدا ازشون نگذره

وای چقدر ناراحت شدم پزشکت کی بود 

2706