1874
عنوان

مشاور دمنوش نیوشا در اصفهان

27 بازدید | 4 پست

سلام دوستان شب شما بخیر

بنده شیوا ایروانی نماینده و فروش دمنوش دمنوش نیوشا در شهر اصفهان هستم و در واقع نمایندگی دمنوش نیوشا در اصفهان می باشم.

ضمن اینکه اینجانب در خصوص طب سنتی مشاوره میدم و خوشحال میشم نظرات خودتون رو در خصوص محصولات نیوشا برام ارسال کنید.

خاهرم خرید راضی نبود وزن اضافه نکرد ۲۰۰ تومنم پولشو داده بود باز خداروشکر عوارض نداشت

سخته که حرف هات رو نفهمن ولی سخت تر اونکه حرف هات رو به اشتباه بفهمن 💔احترام‌بگذاریم، توهین نکنیم، دل نشکنیم ،نفرین بیخود نکنیم،بفهمیم اینجا قلب ها مجازی نیست ❣کاش خداوند به من اونقدر قلب بزرگی میداد که هیچ وقت، از هیچ کس نمیرنجیدم.اگر سکوت میکنم احمق نیستم فقط برای خودم ارزش قاعلم چون توهین کردن (مثل خودت )تو شخصیت من نیست 😉🙂کاربر محترم و مودب سایتم 😊هرکسی با نظر من مخالفه جمع کنه از نی نی سایت بره😁😒
میتونم بپرسم دمنوش هاشون چیا بودن

در حریان نیستم ولی یه بار ب منم داد دمنوشش وانیل داشت 

سخته که حرف هات رو نفهمن ولی سخت تر اونکه حرف هات رو به اشتباه بفهمن 💔احترام‌بگذاریم، توهین نکنیم، دل نشکنیم ،نفرین بیخود نکنیم،بفهمیم اینجا قلب ها مجازی نیست ❣کاش خداوند به من اونقدر قلب بزرگی میداد که هیچ وقت، از هیچ کس نمیرنجیدم.اگر سکوت میکنم احمق نیستم فقط برای خودم ارزش قاعلم چون توهین کردن (مثل خودت )تو شخصیت من نیست 😉🙂کاربر محترم و مودب سایتم 😊هرکسی با نظر من مخالفه جمع کنه از نی نی سایت بره😁😒

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922