2737
2734
عنوان

کسی بوده عدد بتاش خیلی بالا باشه

350 بازدید | 32 پست

بچه ها من بین ۵ تا ۶ هفته هستم

امروز جواب آزمایش بتا رو گرفتم عدد ۱۳ هزار بود . دکتر گفت باید سونو بدی شاید مول باشه شایدم دو قلو

رفتم سونو گفت دو قلو نیست یه ساک حاملگی دیده شد . سونو رو ب دکتر که نشون دادم گفت همه چی خوبه 

اما خودم خیلی میترسم.  چیزهای بدی تو نت نوشته . کسی بوده این جوری باشه و بچه ش سالم و سلامت دنیا بیاد؟

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو رو خدا استرس نداشته باش،استرس چیزای خوبو از بین میبره اگه چیزیم نباشه از استرس بچه ت خدایی نکرده ...

خیلی میترسم تو نت نوشته ممکنه مشکلات ژنتیکی و اینا هم باشه

2728
من بعد از ۵ روز تاخیر رفتم آزمایش ۳ هزارو خورده بود به منم همین حرفا رو زدن ولی خبری از ۲قلو نیست

۳ هزار که زیاد نیست 

من ۱۳ هزار بودم

دوقلویی نبود فقط ۱ ساک بود

۳ هزار که زیاد نیست  من ۱۳ هزار بودم دوقلویی نبود فقط ۱ ساک بود

اخه چرا انقد نگرانی گلم . خوبه سونو هم رفتی . منم روز قبل از موعدم ۱۰۰۰ بود هنوزم نرفتم سونو نترس هیچی نیست

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2738
اخه چرا انقد نگرانی گلم . خوبه سونو هم رفتی . منم روز قبل از موعدم ۱۰۰۰ بود هنوزم نرفتم سونو نترس هی ...

تو نت خیلی چیزهای بدی نوشته😔

خب تو الان آزمایش دادی معلومه هرچی دیرتر باشه عددش بالاتر میره مگه الان نمیگی ۵ هفته هستی

اره 

شما مگه چند هفته رفتی که ۳ هزار بود؟ 

من الان ۷ روز عقب انداختم 

تو نت خیلی چیزهای بدی نوشته😔

به نت اهمیت نده . من پارسال یه جوش گوشتی داشتن یهو بزرگ شد تو نت نوشته بود سرطان خونه سکته رو زدم رفتم دادم پاتولوژی گفت هیچی نیست . 

نتو نخون اصلا

امید زندگیم دوقلوهام😍 
به نت اهمیت نده . من پارسال یه جوش گوشتی داشتن یهو بزرگ شد تو نت نوشته بود سرطان خونه سکته رو زدم رف ...

اره واقعا خیلی میترسونه آدم رو

2706