2737
2739

مگه حتما باید ازدواج کرد تا خوشبخت شد ؟ 

مگه باید حتنا یه مرد وارد زندگیتون بشه که حس کنید کامل هستید ؟ 

چرا این روزا همه چی ربط میدید به پسرا مردا ولشون کنید برید خودتون تلاش کنید بسازید سختی بکشید منت هیچ کس نکشید مرد خودتون باشید 

Ça va aller :||||

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زن و مرد مکمل هم هستن.همدم همن اگه انتخاب درست باشه ازدواج عالیه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

توایران همه چی به شوهر کردن ختم میشه 

هر چقدرم موفق باشی تو زندگیت وهمه چیز عالی باشی با طعنه بت میگن هنوز ازدواج نکردی فقط در صورتی میتونی این راهو با اسایش بری که ایران نباشی همین

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2706