1874
1955
عنوان

دوران قاعدگی روی وزن اثر میذاره؟

206 بازدید | 34 پست

برای رژیم لیمومی پول واریز کردم که رژیم دریافت کنم  ولی وزنم درست نمیدونم چنده روی وزنه که رفتم یک کیلو وزنم بیشتر شده و پریودم یعنی تاثیر این دوران هست ؟

مامان دوقلوها هستم😍😍

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965

بله عزیزم بخاطر احتباس مایعات و ورم وزن بیشتره 

چندروز بعد از اتمام پریودی باید وزن کنی

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
آره از 3 روز قبل تا روز سوم پریود وزن اضافه نشون میده. تو خود لیمومی بهت نگفتن؟ 

نه منتظرم پریودم تموم بشه وزن رو بگم برام رژیم بفرستن الان روز پنجم هستم یعنی دیگه درست نشون میده

مامان دوقلوها هستم😍😍

خیلی هم بده من قشنگ یه سایز همه جام چاقتر میشه اه لعنتی 

روز دوم سوم انگار جمع میشم 

معلوم نیست ابه باده چیه 

گوشت و چربی نیست مطمعنم

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
نه منتظرم پریودم تموم بشه وزن رو بگم برام رژیم بفرستن الان روز پنجم هستم یعنی دیگه درست نشون میده

من از لیمومی که رژیم میگرفتم میگفت از 3 روز قبل از پریود تا روز سوم پریودی وزن نکن. حالا چه فرقی داره عزیزم. هر چه زودتر رژیمتو شروع کنی بهتره. از الان بهت میگم عاشق وعده آزاد میشی😍

1967
بله عزیزم بخاطر احتباس مایعات و ورم وزن بیشتره  چندروز بعد از اتمام پریودی باید وزن کنی

من الان برای سایت لیمومی پول واریز کردم تا موقعی که پریودیم  تموم بشه بخوام وزن رو بگم اشکال نداره نوبتم نمیسوزه؟

مامان دوقلوها هستم😍😍
من الان برای سایت لیمومی پول واریز کردم تا موقعی که پریودیم  تموم بشه بخوام وزن رو بگم اشکال ند ...

فدات شم‌ من از این سایت شناختی ندارم اولین باره میشنوم‌

با مشاورشون تماس بگیر ومشکلت رو بهشون بگو یا ایمیل بزن براشون

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
من از لیمومی که رژیم میگرفتم میگفت از 3 روز قبل از پریود تا روز سوم پریودی وزن نکن. حالا چه فرقی دار ...

خب میخوام وزن دقیق بزنم ببینم واقعا باهاش وزن کم میکنم خدا کنه بتونم با دوقلوهام رژیم رعایت کنم ضعفم نزنه

مامان دوقلوها هستم😍😍
8
خب میخوام وزن دقیق بزنم ببینم واقعا باهاش وزن کم میکنم خدا کنه بتونم با دوقلوهام رژیم رعایت کنم ضعفم ...

هنوز دوران شیردهی هستی مگه؟ خیالت راحت با لیمومی اذیت نمیشی. خیلی رژیمش راحته. برعکس دکتر کرمانی. من مردم با رژیم کرمانی. 

هنوز دوران شیردهی هستی مگه؟ خیالت راحت با لیمومی اذیت نمیشی. خیلی رژیمش راحته. برعکس دکتر کرمانی. من ...

نه من دوماه بیشتر شیر نداشتم کلا خیلی اذیت میکنن هی باید دنبالشون باشم میترسم کم بیارم خخ

مامان دوقلوها هستم😍😍