2737
2734
پسرم ورم کلیه دارم کسی بووده که این مسکل داشته و به محض تولد بستریش کرده باشن...کمکککککک..میخوام بچم رو ببرم خونه..
اونقدر درگیر رسیدن به هدفت باش که درگیر هدف دیگران نشی
عزیزم به احتمال زیاد برای اینکه بیماری پیشرفت نکنه بستریش میکنن چون کلیه جای خیلی حساسیه .خودتو نارحت نکن اینشالله وقتی خوب شد به سلامت و خوشی میبریش خونه . خدا رو شکر قبل از تولد متوجه شدی
ترجیح می دهم حقیقتی مرا آزار دهد ، تا اینکه دروغی آرامم کند. .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا منم وقتی اخرین سونو رو دادم مشکل کلیه داشت فمر کنم یکیش بزرکتر از اون یکی بود اما دکترم گفت اصلا مهم نیست و 80 درصد این بچهها مشکلی ندارن
الحمدالله هم مشکلی نداشت وقتی به دنیا اومد حتی دیگه چکاپشم نکردن
گفت تا ابد تنهایت نمی گذارم ...
ابدش چه زود عفو خورد ...
کلیه بچه ها تا زیر دو سال بسیار حساسه و اگر مشکلی باشه که ادرار از مثانه به کلیه برگرده باعث ازبین رفتن بافت کلیه میشه و خدای نکرده کلیه از بین میره و اون وقن باید دیالیز کرد
خدا روشکر کن که زود متوجه شدی و بذار درمانش رو کامل بگیره ،من خیلی بچه ها رو دیدم که متوجه نشدند و کارشون به دیالیز رسیده
نه توو سونو عادی متوجه شدن...نوشته اب خفیفی توو هردو کلیه هش وجود دارند...امروز گفتن ورم داره...پس حتما بستریش میکنند آره..ا
2738
نه از هفته 30اب تو کلیه هاش متوجه شدم خییلی هم این دکتر اون دکتر رفتم همه میگفتن مشکلی نیست تا زمانی که توو شکمته کاریش نمیشه کرو وقتی به دنیا بیاد درما میشه.مدام سونو رفتم جک شدم کخ بیشتر نشه..که خداروشکر بیشتر نشد...
ببین عزیزم همه مریضی های با هم فرق دارن شما حتما موضوع رو پیگری کن که خدای نکرده بعدا مشکلی برا بچه پیش نیاد
ترجیح می دهم حقیقتی مرا آزار دهد ، تا اینکه دروغی آرامم کند. .
2706