2737
2734
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63623 بازدید | 12211 پست
سلام خانومهای گل یادتون ک نرفته امشب‌ بعد نیمه شب شرعی خوندن زیارت عاشورا رو شروع میکنیم. این هم پی ...

بله من شروع کردم   لطفااا منم دعا کنید🌸🌸

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 

روز اول رو که خوندم ولی بدجوری به بن بست خوردم .جوری حالم گرفته س که حس و حال نماز خوندنم ندارم . نمیدونم با این وضع بازم حاجتم برآورده میشه یا نه ولی شماها که نمازاتون کامله واسه منم دعا کنید . دیگه بریدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🌼🌼🌼 ماشاءالله اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 🌼🌼🌼

سلام سادات جان وقتت بخیر..من دیشب پول صدقه ای ک کنار گذاشتم رو امروز انداختم صندوق صدقه اشکالی نداره،؟😥

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

سلام سادات جان خوبید قبول باشه عزیزم 

من اول فکر کردم که فقط زیارت عاشورا ست خوب بعد نماز صبح امروز چهارشنبه خوندم بعدش که تاپیک که خوندم دیدم که نماز دورکعت داره خوندم بعد از نماز صبح خوندم اشکالی نداره وصدقه هم کنار گذاشتم ..فردا صندوق بندازم خواهرم الان چله من قبوله.....

من زیارت عاشورا را در اولین روز خوندم ✋

انشاءالله  که خدا از همه دوستان قبول کنه از مال منم همین طور ......الهی امین...🌹🌹🌹🌹 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2731

سلام به همه

زیارت عاشورا امشب خوانده شد

اول از همه سلامتی و فرج آقا امام زمان

دوم شفای همه بیماران

و سوم هممون حاجت روا بشیم ان شاءالله🤗

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
سلام سادات جان خوبید قبول باشه عزیزم  من اول فکر کردم که فقط زیارت عاشورا ست خوب بعد نماز صبح ...

سلام گلم 🌹 قبول باشه گلم 🌷 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
سلام به همه زیارت عاشورا امشب خوانده شد اول از همه سلامتی و فرج آقا امام زمان دوم شفای همه بیمارا ...

سلام گلم 🌹 انشاالله حاجتتون روا بشه به حق امام حسین علیه السلام 🌹 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام 🌹 

السلام علیک یا حضرت زینب کبری سلام الله علیها 🌺

سلام به همه عزیزان 

زیارت عاشورا خوانده شد انشاالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 💚 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2738
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام 🌹  السلام علیک یا حضرت زینب کبری سلام الله علیه ...

قبول باشه گلم🤗

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

یا حسین ع

یا زینب کبری سلام الله 

۲💚

التماس دعا تو بدترین شرایط ممکن هستم🙏🏻😔💔

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

2💚

یا حسین علیه السلام 

یا زینب کبری سلام الله علیها 

یا مهدی ادرکنی 

الحمدلله رب العالمین 💞💞💞

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید

سلام 

یاحسین علیه السلام 

یا زینب کبری (س)

2  

شکرلله شکرلله شکرلله

حمد لله    حمد لله    حمد لله   حمد لله

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
2706