2737
2734
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63623 بازدید | 12211 پست
بله خوش آمدید عزیزم🌹🌹🌹

سلام عزیزم 💕 😘 خوبی 

اگر تو خصوصی بهم پیام دادید، من عذر میخام، سایت خرابه، اصلا پیام هام باز نمیشه

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@سواره    @پفسه    @ملکه__یخی    @ملکه__پاییز  

@لبخندنگاه    عزیزان سلام

چله زیارت عاشورا از امشب شروع میشه

اگر دوست دارید تو این ختم شرکت کنید 🌺 

از چله قبلی چندین نفر خبر حاجت روایی دادن، انشاءالله قسمت هممون بشه

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
@سواره     @پفسه     @ملکه__یخی     @ملکه__پاییز   @لبخ ...

من هستم عزیزم ولی پریودم نمیدونم ب کی بگم نمازو برام‌بخونه😔🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2728
@سواره     @پفسه     @ملکه__یخی     @ملکه__پاییز   @لبخ ...

سلام گلم سمانه جان من الان چله زیارت عاشورا برداشتم برای شهید رضا حسینی ده تا مونده میتونم دو تا چله زیارت عاشورا بردارم ....

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
سلام گلم سمانه جان من الان چله زیارت عاشورا برداشتم برای شهید رضا حسینی ده تا مونده میتونم دو تا چله ...

بله گلم میتونی برداری عزیزم

اگر دوست داشتید ما رو همراهی کنید

صفحه 197 الان بخون گلم

التماس دعا 

عزیز اسم کوچیکت یادم شده

بگو گلم، اگر من قبول داری برات نماز به نیتت میخونم 🌸 🌸 

عزیز اسم کوچیکت یادم شده بگو گلم، اگر من قبول داری برات نماز به نیتت میخونم 🌸 🌸 

الهامم گلم ممنونت میشم کی‌از شما بهتر ان شاالله امام حسین بهت نگاه کنه😍♥️♥️😘🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2738
الهامم گلم ممنونت میشم کی‌از شما بهتر ان شاالله امام حسین بهت نگاه کنه😍♥️♥️😘🌻🍃

میخونم گلم، خاطرت جمع عزیزم‌ 

انشاالله خدا و امام حسین علیه السلام قبول کنن

انشاالله حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 

دست پر از تاپیک بری بیرون، الهی آمین 🤲 

میخونم گلم، خاطرت جمع عزیزم‌  انشاالله خدا و امام حسین علیه السلام قبول کنن انشاالله حاجت دلت ...

عزیزمی ممنونتم بوس رو لپت خواهری😘😘🌻🍃

دوستان شهر ما ساعت ۵ ب بعد اذان میخونه ..میتونم ساعت دو نمازو زیارتو بخونم یا حتما باید دوساعت قبل ادان باشه.؟

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

سلام گلم 🌹 خوندم مهربون ♥️ انشالله حاجت دلتون برآورده بشه 🌹 

دوستان شهر ما ساعت ۵ ب بعد اذان میخونه ..میتونم ساعت دو نمازو زیارتو بخونم یا حتما باید دوساعت قبل ا ...

این من نمیدونم گلم

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام 

السلام علیک یا حضرت زینب کبری سلام الله علیها 

💚💚💚💚💚💚

روز اول زیارت عاشورا خوانده شد هدیه میکنم به صاحب الزمان 

انشاالله حاجت دل همگیمون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 💖 

2706