2733
2739
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63623 بازدید | 12211 پست
سلام عزیزم ممنون ک ب فکرم بودی 😍❤😘انشاءالله هیچ وقت هیچ کس جای من قرار نگیره حتی دشمنم بخدا توی خو ...

به خدا من و تو درک نمیکنیم بعضی چیزارو فکر میکنیم نمیشه امکان نداره حتی یک درصد ولی برای خدا غیر ممکنی وجود نداره 

خدایی که مرده رو زنده میکنه براش حل کردن مشکلات ما که کاری نداره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
به خدا من و تو درک نمیکنیم بعضی چیزارو فکر میکنیم نمیشه امکان نداره حتی یک درصد ولی برای خدا غیر ممک ...

میدونم عزیزم اگر خدا بخواد هر غیر ممکنی ممکن میشه ولی میترسم خداهم طرف اونا باشه و واسه من نخواد که حاجتمو بده اونوقت چکار کنم ب کی بگم از خدام ناراحتم؟😔

ممنونم عزیزم از وقتی ک برام گذاشتی بخدا شرمنده همتونم تاوقتی سیده بودن اذیتش میکردم هر روز الان هم شما هارو با نا امیدیام وحرفام اذیت میکنم ببخشید منو😔🙏🏻ولی باور کن عین روانیا شدم😔😔😔

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیارت عاشورا امروز خوانده شد💚 به امید ظهور حضرت مهدی الهی آمین ان‌شاءالله

قبول باشه گلم 🌷 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

سلام به تمام دوستان تاپیک 

زیارت عاشورا خوانده شد انشاالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 

استاتر عزیز خیلی دلم برات تنگ شده، انشاالله هر جا هستی موفق باشی گلم 😘 

دوستان گل تاپیک مخصوصا @عشقم_محمد    @الناخانووووووم    @rahaa98    @سینوس    @dokhi75  

به نیت حاجت دل همتون خوندم

انشاالله انشاالله به زودی زود تاپیک حاجت روایی بزنید

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2728
@rahaa98    عزیزم ریپلای نمیشدی🤦🏻‍♀️ عزیزی خیلللی خیلی زیاد😘😘نمیشناسمت ولی باورکن ا ...

صلوات برای حاجت دلت 🌹 انشاالله حاجتتون روا بشه 🌺 انشاءالله زندگیت غرق در شادی و آرامش باشه 🌷 الهی آمین 🤲 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

صلوات برای حاجت دلت 🌹 انشاالله حاجتتون روا بشه 🌺 انشاءالله زندگیت غرق در شادی و آرامش باشه 🌷 الهی ...

سلام عزیزم خیلی ممنون از لطفتون منم برای حاجت رواییتون ۱۰۰ تا صلوات میفرستم❤❤❤😘

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
سلام عزیزم خیلی ممنون از لطفتون منم برای حاجت رواییتون ۱۰۰ تا صلوات میفرستم❤❤❤😘

لطف کردی گلم 🌹 شرمندم کردی 😍 انشاءالله حاجت روا بشی 😍 

لطف کردی گلم 🌹 شرمندم کردی 😍 انشاءالله حاجت روا بشی 😍 

دشمنت شرمنده عزیزم❤❤😘😘

2738
میدونم عزیزم اگر خدا بخواد هر غیر ممکنی ممکن میشه ولی میترسم خداهم طرف اونا باشه و واسه من نخواد که ...

وقتی خدا رو داری از هیچی نترس توکل کن بهش

اجرتو میده مطمئن باش اعتماد داشته باش به خدا

نه عزیزم چرا شرمنده با هم دوستیم باید به هم دیگه کمک کنیم 

هر وقت دلت گرفت بیا درد و دل کن ولی ناامید نباش به رحمت خدا

جور میشه نگران نباش ان شاءالله بیای خبر دوم حاجترواییتو بدی و از ته دل بخندی عزیزم

سلام به تمام دوستان تاپیک  زیارت عاشورا خوانده شد انشاالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین ...

سلام به روی ماهت 

دست گلت درد نکنه عزیزم شرمنده ی این همه لطفتم

حاجتت روا ان شاءالله به حق امام حسین(ع)

وقتی خدا رو داری از هیچی نترس توکل کن بهش اجرتو میده مطمئن باش اعتماد داشته باش به خدا نه عزیزم چر ...

بله عزیزم درست میگی توکل میکنم ب خدا خودش مطمعنم بعد از هفت سال دعا نا امیدم نمیکنه😍

مرسی عزیز دلم یه دنیا تشکر انشاالله ک خودتم خیلی خیلی زود خبر حاجت رواییتو بهمون بدی😘🙏🏻

سلام به روی ماهت  دست گلت درد نکنه عزیزم شرمنده ی این همه لطفتم حاجتت روا ان شاءالله به حق ام ...

سلام گلم 🌹 دشمنت شرمنده عزیزم 💕 

انشاالله انشاالله خدا دلت شاد کنه 🌷 

بله عزیزم درست میگی توکل میکنم ب خدا خودش مطمعنم بعد از هفت سال دعا نا امیدم نمیکنه😍 مرسی عزیز دلم ...

ان شاءالله بهش میرسی انتظارت تموم میشه با روزهای خوش

ان شاءالله منم امیدم به خدا و واسطه گری ائمه ست

سلام به تمام دوستان تاپیک  زیارت عاشورا خوانده شد انشاالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین ...

سلام سمانه جان خیلی ممنونم ازت من همیشه و هروقت بیادت بیفتم برای حاجت دلت صلوات میفرستم

خیلی ازت ممنونم ان شاءالله هر دعایی در حق من میکنی صدبرابر به خودت برگرده

الهی آمین

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
سلام سمانه جان خیلی ممنونم ازت من همیشه و هروقت بیادت بیفتم برای حاجت دلت صلوات میفرستم خیلی ازت مم ...

سلام گلم 🌹 فدات مهربون ♥️ ♥️ ♥️ 

الهی خیر ببینی گلم 🌻 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 

2706