2726
دوستان عزیز لطفا هر کسی در این خصوص دعایی بلده یا شنیده اینجا بذاره تا بقیه دوستان هم استفاده کنن هرگاه خواستید برای خود و یا برای دیگران تعویذ یا دعای بخت گشایی بنویسی باید که این عمل را در اول ماه انجام دهی وقتی که طالع طالب قمر در عقرب نباشد (به تقویم ساعتنامه) و در ایام نحس نباشد و در ساعت سعد مانند شمس یا مشتری انجام داد و در روز یکشنبه یا پنجشنبه یا جمعه باشد و هنگام نوشتن باید بخور خوشبو سوزاند و قبل از این عمل چند روز قبل ترک گوشت حیوانی کرده و دو رکعت نماز حاجت خواند و از صمیم قلب و خلوص نیت عبادت کرد و طلب بخت گشایی نمود و دعا را باید به مشک و زعفران و آب باران گلاب یا برف نوشت و ۴۰ روز منتظر باشی برای نتیجه عمل خود. در این مدت اگر دعا و تعویذ شما صحیح باشد و مستجاب شده باشد حتما مشخص می شود.
قلیاب رو از عطاری ها میتونین تهیه کنین یه چیزیه مثل سنگ ریزه خیلی ریزه من استفاده کردم ولی چیزی نشده با سرکه قاطی کردم و آب پاشی کردم چهار گوشه خونمون ولی چیزی نشده قراره هست اینجا فقط دعاهای قرآنی رو انجام بدیم اگر میخوایم دوباره چیزایی مثل قلیاب و اینا رو استفاده کنیم که باز میریم سر خونه اول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راههایی برای نجات از سحر و جادو! «قل اعوذ برب الفلق» بگو پناه می برم به پروردگار سپیده دم (اعوذ یعنی پناه بردن از شئی هراسناک به موجودی نیرومند برای دفع شر) «من شر ما خلق» از شر آنچه که آفریده است «و من شر غاسق اذا وقب» از شر تاریکی آنگاه که فراگیر شود. «و من شر نففثت فی العقد» و از شر زنان جادوگر که به هنگام افسون کردن مردمان در گره های جادو سخت می دمند . «و من شر حاسد اذا حسد» و از شر هر حسود آنگاه که حسد می ورزد. مگر خداوند شر آفریده است؟ حضرت معشوق می فرماید: «من شر ما خلق» مگر خداوند شر آفریده است؟ خداوند در این سوره می فرماید: آنچه من آفریده ام که البته خلق آنها و دارای وجود شدن آنها خیر است اما بعضی از اوقات این خیرات آفریده شده با اختیار خود شر ایجاد می کنند و خدا طبق سنت خود که بنا دارد به انسان ها اختیار بدهد تا خود انتخاب کنند جلوی شر آنها را نمی گیرد اما به ما راهکار ارائه می دهد که چگونه با این شرور می توانیم مقابله کنیم و این راهکار همان پناه بردن به خالق آنهاست که مسلما کسی که می تواند شر آنها را از بین ببرد خالق آنهاست که به همه ابعاد وجودی شما و آنها آگاه است. خداوند اسباب فراوانی برای امان بخشیدن به انسان ها از شر آفریده ها تدارک دیده، به عنوان مثال، خانه ای که در آن زندگی می کنیم وسایلی که توسط آن خطرات را پیش بینی می کنیم. در زمان حاضر و هر چه پیش می رویم این وسایل را بیشتر پیش بینی می کنیم (ترمز ای بی اس، انرژی اتمی، دارو های رفع بیماری و...) گاهی وجود همین اسباب و وسائل، مانند حجابی بر یک واقعیت ما را از ناتوانی خود در محافظت از خویشتن غافل می سازد، که بشر در این شرایط به حدی می رسد که مانند فیلسوف آلمانی " نیچه " به طور رسمی اعلام می دارد: خدا مرده است. این سوره به ما می فرماید که هر مقدار پیشرفت داشته باشیم ، باز هم برای دفع کوچکترین این شرور به توسل به خدا نیازمندیم. در صحیفه الرضا از امام رضا علیه السلام نقل شده است: «به جهت دفع ضرر سحر و بطلان آن دستت را مقابل صورت قرار بده و بخوان : بِسمِ الله الْعَظیم رَبّ الْعرشِ الْعظیم إلاّ ذَهبت و انْقرضت» با استفاده از راهکارهای زیر انشاءالله می توانید سحر و طلسم را باطل کنید: 1 ـ پناه بردن به خداوند (گفتن اعوذ بالله من الشیطان الرجیم) و زیاد خواندن سوره‌های فلق و ناس؛ 2- خواندن آیه 51 و 52 سوره قلم (یعنی از: «و إن یکادالّذین ... تا آخر سوره») و هم چنین خواندن «آیة الکرسی». 3- حاج شیخ عباس قمی در کتاب مفاتیح الجنان از امیرالمۆمنین علی علیه السلام نقل نموده است که جهت باطل کردن سحر این جملات را بنویسید و همراه خود داشته باشید: «بِسمِ الله وَ بِالله، بِسمِ الله وَ ما شاءَالله، بِسم الله لاحَولَ ولاقُوّه الا بالله، قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیُبطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدینَ، فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما کانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِکَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ» (1) 4- همچنین از حضرت روایت شده است: جهت محفوظ ماندن از سحر و جادو، شب ها پس از نماز و روزها پیش از نماز هفت مرتبه بخوانید: «بِسمِ الله وَ بِالله سَنشُدُّ عَضُدَکَ بِأخیک وَ نَجعَلَ لَکُما سُلطاناً فَلا یَصِلونَ إلَیکُما بِآیاتِنا أنتُما وَ مَن اتَّبَعَکُما الغالِبون». (2) محمد بن مسلم از امام صادق علیه السلام نقل کرده: جهت بطلان سحر، این دعا را بنویسید و همراه خود نگه دارید: «قالَ موسی ما جِئتُم بِهِ السِّحر إنَّ الله سَیُبطِلُه إنّ الله لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدین و یَحِقّ الله الحَقّ بِکلِماتِه و لَو کَرِهَ المُجرِمون اَأنتم أشَدُّ خَلقاً أمِ السماءَ بناها رَفعَ سَمکَها فَسوّاها» تا آخر آیات سوره نازعات. در ادامه: «فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما کانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِکَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ و أُلقی السَّحرةُ ساجدین، قالوا آمَنّا بِربِّ العالَمین رَبِّ موسی وَ هارون»(3) - خواندن این آیه نیز جهت خنثی کردن اثر سحر وارد شده است: «إنَّ ربّکم اللهُ الَذی خَلقَ السَموات وَ الأرض فی سِتةِ أیّام ثُمَّ استوی عَلی العَرش یُغشِی اللیل النَهار یَطْلبه حثیثاً و الشَّمْس وَ القَمر و النُجوم مُسخّرات بِأمره ألاَ لَه الخَلق و الأمر تَبارکَ اللهُ رَبّ العالَمین». «ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعاً وَ خُفْیَةً إِنَّهُ لا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ وَ لا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلاحِها وَ ادْعُوهُ خَوْفاً وَ طَمَعاً إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِنَ الْمُحْسِنِین».‏(4) 6- در صحیفه الرضا از امام رضا علیه السلام نقل شده است: «به جهت دفع ضرر سحر و بطلان آن دستت را مقابل صورت قرار بده و بخوان : بِسمِ الله الْعَظیم رَبّ الْعرشِ الْعظیم إلاّ ذَهبت و انْقرضت». (5) 7- علامه کفعمی دعایی به عنوان حدیث قدسی نقل کرده است که خداوند به حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمود: «کسی که دوست دارد از سحر در امان باشد، بگوید: «اللَّهُمَّ رَبَّ مُوسَی وَ خَاصَّهُ بِکَلَامِهِ وَ هَازِمَ مَنْ کَادَهُ بِسِحْرِهِ بِعَصَاهُ وَ مُعِیدَهَا بَعْدَ الْعَوْدِ ثُعْبَاناً وَ مُلَقِّفَهَا إِفْکَ أَهْلِ الْإِفْکِ وَ مُفْسِدَ عَمَلِ السَّاحِرِینَ وَ مُبْطِلَ کَیْدِ أَهْلِ الْفَسَادِ مَنْ کَادَنِی بِسِحْرٍ أَوْ بِضُرٍّ عَامِداً أَوْ غَیْرَ عَامِدٍ أَعْلَمُهُ أَوْ لَا أَعْلَمُهُ وَ أَخَافُهُ أَوْ لَا أَخَافُهُ فَاقْطَعْ مِنْ أَسْبَابِ السَّمَاوَاتِ عَمَلَهُ حَتَّی تُرْجِعَهُ عَنِّی غَیْرَ نَافِذٍ وَ لَا ضَارٍّ لِی وَ لَا شَامِتٍ بِی إِنِّی أَدْرَأُ بِعَظَمَتِکَ فِی نُحُورِ الْأَعْدَاءِ فَکُنْ لِی مِنْهُمْ مُدَافِعاً أَحْسَنَ مُدَافَعَةٍ وَ أَتَمَّهَا یَا کَرِیم‏». (6) 8- صدقه دادن. ان شاء الله با تداوم صدقه، تغییر محل زندگی، و تکرار سوره «یس» مشکلات و نفوس بد از اطراف شما دور خواهد شد. و در هر صورت به خداوند و حاکمیت اراده الهی همچنان معتقد باشید چه بسا همین فراز و نشیب ها دامی از سوی شیطان باشد که ایمان شما را متزلزل کند. لذا با پایداری و استقامت ایمان خود را حفظ کنید تا در نتیجه آن شیطان ناامید شود و درهای رحمت الهی به سوی شما باز گردد.
2728
1- اولین کاری که قراره با هم انجام بدیم : به مدت 14روز بعد از هر پنج نماز (صبح ، ظهر عصر، مغرب و عشا) نماز یک مرتبه آیت الکرسی تا هوالعلی العظیم ویک مرتبه سوره قدر را بخوانید دراین 14روز بعد از نماز صبح 110مرتبه صلوات و شبها 110مرتبه استغفار بگویید در همین 14روز بعد از نماز صبح 110مرتبه بگویید:یافتاح یا کاشف هرروز در خانه اسپند و نمک و زمه (زاج) بسوزانید شبها موقع خواب سوره ناس و فلق بخوانید هر کی حاضره بسم الله 1- بهار 2- دختر اردیبهشت 3- عسل 4- سیده بانو 5- دومین کاری که قرار هست با هم انجام بدیم : بر یک مشت نمک 7بار فاتحه و70بار آیه 80سوره یونس(قال الی موسی...) 70بار سوره اخلاص 70بار فلق و70بار ناس و70بار صلوات بخوانید و بر آنها بدمید و تا 3روز نمکها را میل کنید (میتونیم این نمکها رو با نمک آشپزخانه قاطی کنیم یا بریزیم توی نمکدان چون همه باید از اون بخورن) باطل السحر است برا همه چی خصوصا گره و سحر در ازدواج بسیار مجربه 1- بهار 2- دختر اردیبهشت 3- عسل 4- سیده بانو 5-
دعای سیفی صغیر، معروف به دعای قاموس، در مفاتیح الجنان آمده است. شیخ عباسی قمی(ره) درباره آن می‌گوید: «شیخ اجل ثقة الاسلام نورى - عطر الله مرقده - در صحیفه ثانیه علویه آن‌را ذکر کرده و فرموده که از براى این دعا در کلمات ارباب طلسمات و تسخیرات شرح غریب است و از براى او آثار عجیبه ذکر کرده‌اند انواع ختم دعای شریف سیفی صغیر مرحوم نراقی در کتاب شریف خزائن،4 ختم های مختلفی را برای آن ذکر کرده اند، که از جمله آن: 1. نود و نه (99) مرتبه در 99 روز می باشد. و به افرادی هم که توصیه کرده اند، بعد از انجام آن به نتیجه هم رسیده اند و به مدت 43 روز جواب گرفته اند و دشمنانشان نابوده شده اند. و از کلمات علماء و بزرگان به دست می آید که برای رفع دشمنی و نابودی آن خیلی مؤثر است. 2. هکذا در کتاب خزائن آورده اند که: 99 مرتبه در طول 9 روز خوانده شود. 3. و هم چنین 99 مرتبه در طول سه روز هم سفارش شده است که ختم صغیر می نامند.
برای گشایش بخت بسته٬ آیات زیر را بر کاغذ بنویسد و بر گردن آویزان کند: سوره فتح آیات ۱ و ۲ ۲- تمام سوره نصر ۳-سوره روم آیه ۲۱ ( و من آیاته ان … لقومٍ یتفکرون ) ۴-سوره مائده آیه ۲۳ ( ادخلوا علیهم الباب … ان کنتم مومنین) ۵-سوره قمر آیات ۱۱ و ۱۲ ( ففتحنا ابواب السمائ … علی امر قدر قدر ) ۶-سوره طه آیات ۲۵ تا ۲۸ ( قال رب اشرح لی … یفقهوا قولی ) ۷-سوره کهف آیه ۹۹ ( و ترکنا بعضهم … فجمعنا هم جمعاْ ) ۸-سوره توبه آیات ۱۲۸ و ۱۲۹ ( لقد جاء کم رسولٌ … و هو رب العرش العظیم ) پس از آویزان کردن این جمله به آن اضافه شود: کذلک حللت فلان بنت فلانه ( ترجمه : بدین ترتیب فلان دختر فلانه را آزاد کردم توضیح : بجای فلان نام دختر و بجای فلانه نام مادر وی را می بایست نوشت)
شیخ بهایی در کتناب سرّالمستتر می نویسد: جهت دفع هر نوع سحر آیه 33 سوره الرحمن را هفتاد بار بر ظرف آبی بخوانند و آن آب را در اطراف خانه و محل کسب و یا بر سر سحر شده بریزند مگر در حمام و یا توالت که به طور عجیبی سحر از بین می رود. إن شاء الله.
امام صادق (ع) : هر که زیاد سوره جن را بخواند در تمام عمر خود دچار چشم زخم و دمیدن(جادو) و سحر و مکر جن نگردد و با حضرت محمد (ص) باشد و گوید : بار الها! من خواهان تبدیل این مقام و انتقال از آن نیستم. نیت کنید و سوره جن را تا 40 شب بخوانید
2706