2410
2553
عنوان

راهنمایی واسه خریدلباس نوزاد...مامانای باتجربه

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 29 پست
انشالله به سلامتی بیان بقلت عزیزم😘😘

ان شاالله ان شاالله مرسی گلم . و همچنین گل پسر شما. چند وقتته ان شاالله کی وقت زایمانه؟

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با توجه به سن بارداریت که زمستونم دنیا میاد فکر کنم واسه شما لازمه  من خوزستانم پسرام دوتاشون ...

آره منم قصددارم تیکه ای ست بردارم مثلابلوزوشلوارورکابی وشورت فقط...دیگه پنج تیکه یانوزده تیکه برنمیدارم...مرسی ازراهنماییت

منم لباسهای دخترم خیلی مونده همه هم اسپرت وشیک اماوروجک میگه مال منه وواسه داداشی بخر😐😐البته واسه ...

اره منم لباس نوها را واسه همون گرفتم شکر خدا دخترم بیشتر از من ذوقشو داره جدیدا هرچی از وسایلشو نخواد میگه مامان اینو بده داداش برای من بخر واسه من کوچیک شده😅😅😅

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
2456
ان شاالله ان شاالله مرسی گلم . و همچنین گل پسر شما. چند وقتته ان شاالله کی وقت زایمانه؟

تاریخ احتمالیم شیش مهره ...حالامن سزارینم ببینم دکترم کی زمان عمل وتعیین میکنه...فدات گلم😚😚

تاریخ احتمالیم شیش مهره ...حالامن سزارینم ببینم دکترم کی زمان عمل وتعیین میکنه...فدات گلم😚😚

عزیزم ان شاالله . اره اتفاقا سزارین هم خوبه . شماپس خیلی جلو تر از منی 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2714
عزیزم ان شاالله . اره اتفاقا سزارین هم خوبه . شماپس خیلی جلو تر از منی 

آره عزیزم خدابخوادتاسی یاسی وپنج روزدیگه نی نیم وبقل میگیرم محتاجم به دعاتون🙏🙏توهم عجله نکن چشم به هم بزنی موعدزایمانت میشه به سلامتی

آره عزیزم خدابخوادتاسی یاسی وپنج روزدیگه نی نیم وبقل میگیرم محتاجم به دعاتون🙏🙏توهم عجله نکن چشم به ...

ان شاالله عزیزم به سلامتی برای هر دوتون. برات صلوات فرستادم . 

ممنون از دعای خیرت ان شاالله ان شاالله نفست حق .

2706