2737
2734

به نظرتون چه سایزی کارآمدتره؟؟؟مادرشوهرم میگه سایزیک اصلانگیرواسه بچه کوچیکه آیااینطورهست واقعا...من سردخترم یادمه که یک هم پوشیدم براش ظاهرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یک کاربرد داره صفر هیچ کاربردی نداره

۱ و ۲ باید بگیری،زیادم نگیر سعی کن فقط بلوز و شلوار بگیری

مانتو شورت و رکابی و بقیه تیکه ها بلا استفاده میمونه

دستکش هم واسه روزای اول خوبه خودشون چنگ نزنن

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2738

من لباسای دخترم انقد جنس خوب گرفته بودم همشون قابل استفاده و نو موندن برای پسرم فقط سه دست گرفتم ....نوزادی زودی کوچیک میشن..

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
یعنی زیرش هیچی نمیپوشین؟؟؟من واسه دخترم همه ی پنج تیکه روتنش میکردم😐😐

بستگی به فصلش داره منم تابستون دخترم دنیا اومد فقط یه دونه استین کوتاه....زمستون که چندماهه شده رکابی و استین و بلند

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

اوخییییی خدایا نی نی کوچولو . البته منم دیگه کم کم ان شاالله باید بفکر لباساشون و وسایلاشون باشم 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
من لباسای دخترم انقد جنس خوب گرفته بودم همشون قابل استفاده و نو موندن برای پسرم فقط سه دست گرفتم ... ...

منم لباسهای دخترم خیلی مونده همه هم اسپرت وشیک اماوروجک میگه مال منه وواسه داداشی بخر😐😐البته واسه روزاول که حتمابایدلباس نوتنشون کرد😍😍

یعنی زیرش هیچی نمیپوشین؟؟؟من واسه دخترم همه ی پنج تیکه روتنش میکردم😐😐

با توجه به سن بارداریت که زمستونم دنیا میاد فکر کنم واسه شما لازمه 

من خوزستانم پسرام دوتاشون اسفندی هستن و فقط بلوز شلوار کاربرد داشت

ولی در هر صورت لباس تیکه ای بهتره

جعبه ای ها تیکه های اضافه بی استفاده زیاد دارن

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2706