2410
2553

به نظرتون چه سایزی کارآمدتره؟؟؟مادرشوهرم میگه سایزیک اصلانگیرواسه بچه کوچیکه آیااینطورهست واقعا...من سردخترم یادمه که یک هم پوشیدم براش ظاهرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یک کاربرد داره صفر هیچ کاربردی نداره

۱ و ۲ باید بگیری،زیادم نگیر سعی کن فقط بلوز و شلوار بگیری

مانتو شورت و رکابی و بقیه تیکه ها بلا استفاده میمونه

دستکش هم واسه روزای اول خوبه خودشون چنگ نزنن

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2714

من لباسای دخترم انقد جنس خوب گرفته بودم همشون قابل استفاده و نو موندن برای پسرم فقط سه دست گرفتم ....نوزادی زودی کوچیک میشن..

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
یعنی زیرش هیچی نمیپوشین؟؟؟من واسه دخترم همه ی پنج تیکه روتنش میکردم😐😐

بستگی به فصلش داره منم تابستون دخترم دنیا اومد فقط یه دونه استین کوتاه....زمستون که چندماهه شده رکابی و استین و بلند

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

اوخییییی خدایا نی نی کوچولو . البته منم دیگه کم کم ان شاالله باید بفکر لباساشون و وسایلاشون باشم 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
من لباسای دخترم انقد جنس خوب گرفته بودم همشون قابل استفاده و نو موندن برای پسرم فقط سه دست گرفتم ... ...

منم لباسهای دخترم خیلی مونده همه هم اسپرت وشیک اماوروجک میگه مال منه وواسه داداشی بخر😐😐البته واسه روزاول که حتمابایدلباس نوتنشون کرد😍😍

یعنی زیرش هیچی نمیپوشین؟؟؟من واسه دخترم همه ی پنج تیکه روتنش میکردم😐😐

با توجه به سن بارداریت که زمستونم دنیا میاد فکر کنم واسه شما لازمه 

من خوزستانم پسرام دوتاشون اسفندی هستن و فقط بلوز شلوار کاربرد داشت

ولی در هر صورت لباس تیکه ای بهتره

جعبه ای ها تیکه های اضافه بی استفاده زیاد دارن

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2706