2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

براش خب نمیدونم ی خوردنی مایع هرچیزی ک مناسب سن وسالشه درست کن آماده بزار.یکممخوردنی  تابیدارشد لامپ روشن نکن بزارش رو پاتتکون تکونش بده  و بده بخوره 

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 

تو طول روز خوب بازی کنه مشغولش کن خسته شه که شبا تخت بخوابه برا شیر خوردن بیدار نشه اذیت شی...سه روز بود برا دخترام میرفتم خونه مامانم با بچه ها برادرم بازی می کرد.اگرم تو روز بهانه گرفت با بستنی و این چیزا بزا فراموش کنه

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)

به نظر من:

این مدت خیلی بهش محبت کن نوازشش کن

چیزایی که دوسداره رو براش تهیه کن

سعی کن سیر نگهش داری ،تشنه هم نباشه،چون احساس گرسنگی باعث میشه بیشتر یاد شیر خوردن بیفته

یه لیست از خوراکی های خوب و مورد علاقش تهیه کن،،توی روز حسابی بازی کن تا خسته بشه و راحت تر خوابش ببره

خلاصه یه مدت وقت بزار براش تا یواش یواش از سرش بپره!!

اگه سعی کنی یه روش خوب برا خوابیدنش پیدا کنی خیلی خوبه،مثلا رو پاهات ،یا مثلا کنارت بخوابه و نوازشش کنی یا  لالایی....

به نظر من چون حس مکیدن توی بچه مثل یک نیاز میمونه یه مدل لیوان هست که سرش شبیه شیشه شیره و نیاز به مک زدن داره(البته این نظر شخصی منه نمیدونم شایدم یاداور سینه باشه براش و کار رو سخت تر کنه ولی بنظر من خووووبه)البته وابستگی به شیشه پیدا نکنه در حدی که گاهی اوقات توش شیر یا اب بخوره.

میتونی نی هم براش بخری،،نی های عروسکی و طرح دار(البته مراقب باش به چشمش برخورد نکنه)

براش خب نمیدونم ی خوردنی مایع هرچیزی ک مناسب سن وسالشه درست کن آماده بزار.یکممخوردنی  تابیدارشد ...

براش شیر آماده کردم تو استکان البته تا یه وقت به شیشه عادت نکنه

به نظر من:  این مدت خیلی بهش محبت کن نوازشش کن چیزایی که دوسداره رو براش تهیه کن سعی کن سیر ...

مرسی عزیزم از نظرت

براش نی فانتزی گرفتم امشب قبل از خواب بهش شیر دادم به قول همسرم حس مکیدن رو دوست داره که تا تهش خورد 

براش شیر آماده کردم تو استکان البته تا یه وقت به شیشه عادت نکنه

آره آره خیلیییی خوبه

شیشه اصن برابچه خوب نیس

مامان منم به هممون با استکان چای وشیر میداد 

5بچه ایم 

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 
2706