2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرآنچه که هنگام عبادت خداونداز او می طلبی،باورداشته باش که آن را به دست آورده ای،باید طوری رفتارکنی که گویی آن را قبلا گرفته ای

اگرکسی موفقیت را بطلبد،اما خود را برای شکست آماده کرده باشد،به آنچه خود تدارک دیده است،می رسد. 

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
2456

ترس ها مانند ستارگان هستند همیشه هستند اما در درخشندگی روز پنهان ترند.

من نمی توانم به تو بگویم چگونه آزاد باشی.نمی توانم مسیرت را برایت تعیین بکنم زیرا در این صورت دیگر مسیر تو نیست.

زندگی جرقه ای بین دو خلاء است این عجیب نیست که چگونه ذهن ما با خلاء دوم(مرگ)مشغول می شود ولی هرگز به خلاء اول(قبل از بدنیا آمدن)فکر نمی کنیم؟

۰۰۰وقتی نیچه گریست۰۰۰

مسخرس که آدما رو به دو دسته ی خوب و بد تقسیم کنیم از نظر من آدما یا جالبن یا خسته کننده😏