2733
2734

فقط اعتماد بنفس داشته باش و تو هر سوالی ی تحلیلی بکن بگو... بلد نیستم نگو... قبولی

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
فقط اعتماد بنفس داشته باش و تو هر سوالی ی تحلیلی بکن بگو... بلد نیستم نگو... قبولی

همین دیگه چندسال بچه داری کردم همه چیز یادم رفته

تازه فکر کنم سه تا بچه بدونن دارم کلا میزارنم کنار

خدایا خودت کمکم کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم وقتی رفتم مصاحبه سه تا بچه داشتم، الان دارم برای دفاع حاضر میشم. چه ربطی داره؟

خیلی استرس میگیرم نمیتونم رو خودم مسلط بشم

ببخشید شما با سه تا بچه چند سالگی رفتین دکتری؟

راحت بود براتون؟ شاغل هستین؟

ببخشید اینقد سوال پرسیدم

خدایا خودت کمکم کن 
خیلی استرس میگیرم نمیتونم رو خودم مسلط بشم ببخشید شما با سه تا بچه چند سالگی رفتین دکتری؟ راحت بود ...

من سی سالم بود. شاغل بودم، بعد از قبولی گذاشتم کنار چون هر دو با هم با بچه ها نمی شد.

نه راحت نبود، ولی چون بلافاصله بعد ارشد رفتم، خیلی از مباحث تو ذهنم بود.

اگه بفهمن استرس داری و رو خودت مسلط نیستی بیشتر اذیت میکنن. سعی کن آروم باشی، چندتا سواله در رابطه با رشتت...

آدما مثل روزهاشونن ، برای شناختشون باید روزهاشون رو دید .....
2738
اینم بدون دکتری آخر دنیا نیست، تقریبا قبل و بعدش خیلی متفاوت نیست مگر خودت تلاش کنی

شما چه رشته ای خوندین؟ 

هدفتون از دکتری چیه؟ 

من خیلی درسو دوست دارم اما اینکه چهارسال بدون درآمد درس بخونم خیلی سخته برام 

رشته م برقه، به این فکر میکنم دکتری بهداشت برم 

میکروب شناسی

هر چه فکر میکنم نمیتونم درس رو کنار بزارم، واقعا علاقه شخصی

اکثر دوستام که قبول شدن خود دانشگاه جای کار براشون باز کرده دارن تدریس میکنن

خدایا خودت کمکم کن 
شما چه رشته ای خوندین؟  هدفتون از دکتری چیه؟  من خیلی درسو دوست دارم اما اینکه چهارسال ب ...

سخت نیست برید رشته ای که ده سال کلا یه رشته ی مغایر با اونو خوندید

خدایا خودت کمکم کن 
2706