2726
عنوان

میخام یه تجربه مفید بگم...

| مشاهده متن کامل بحث + 11213 بازدید | 47 پست
من حتی اواخر دکتر گفت ک یه زخم بزرگم داری  وخواست فریز انجام بده اجازه فریز ندادم بعد ک رفتم ...

من فریز هم  رفتم  دوباره  برگشت  .    مرسی  از  راهنمایی  امتحان  میکنم .

فقط  یه  سوال   نمک  محو میشه به مرور ؟ داستان  نشه ؟  بعد از نزدیکی  همسر  چی  به  مشکل  نمیخوره؟ 

ما  شانس  نداریم  می مونه  منتقل  میشه  ‌‌‌، باید بابت  شوری  چ ی ز  آقا   جواب  پس  بدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فریز هم  رفتم  دوباره  برگشت  .    مرسی  از  راهنما ...

ببین اون سنگ نمک ک شما یه تیکه رو جدا کردین فرستادین داخل خودش ذوب میشه اون داخل هر یک شب درمیان ک منتقل میکنید توی واژن حتما نوار بزارید ک فقط ترشحات از واژن میاد بیرون اون نمک هم ذوب میشه

یه صلوات برا حاجت دلم مهمونم کنید
2728

ممنون استارتر عزیز از گفتن تجربه ات

منم جدیدا همه چی رو با طب سنتی درمان میکنم کلا خانوادگی اینکار رو نیکنیم و خیلی راضیم

فقط یه نکته دیگه که خیلی مهمه واسه عفونت خانمها دست کشیدن از نوار بهداشتی و دستمال کاغذیه که منشا عفونت و نازایی و فیبروم و کیست و ....است

من دیگه فقط با دستمال پارچه خشک میکنم و نوار پارچه ای استفاده میکنم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
نمک شوره میسوزونه 

منم تا قبل استفاده همش استرس سوزندنش داشتم ولی یه شب با دلهره استفاده کردم دیدم اصلا نمیسوزه چون استفاده کردم و نتیجه دیدم ب خانما هم پیشنهاد دادم

نمک شوره میسوزونه 

من نه فروشنده لوازم گیاهی نه داروخونه دارم نه دکترای طب سنتی رفیقام هستن نه عطاری دارم راست حسینی چیزی رو ک دوسال منو زندگیم درگیر کرده بود گفتم و نسخه ای ک الان دوساله منو تمیز کرده بدون هیچ ترشحات سبز سفیدی

من نه فروشنده لوازم گیاهی نه داروخونه دارم نه دکترای طب سنتی رفیقام هستن نه عطاری دارم راست حسینی چی ...

فکر کنم منم انحام بدم 

با اپلیکاتور میزاشتی ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
فکر کنم منم انحام بدم  با اپلیکاتور میزاشتی ؟

با دندون از تکه های سنگ نمک ک از عطاری میخری اندازه یه نخود تیکه کن بشور و با اپلیکاتور تزریق عمیق کن ب واژن یک شب درمیان بعد پاکی از پریودت تا دوماه قطعا پاکی البته برا من ک اوضام فاجعه بود توی یه دوره استفاده جواب داد

2706