2726
عنوان

میخام یه تجربه مفید بگم...

11184 بازدید | 47 پست

خانمای محترم من ب مدت طولانی حدود۲ سال گرفتار عفونت واژن بودم ک پیش هر دکتر زنانی رفتم یعنی فک کنید دوسال تمام هر ماه میرفتم پیش دکتر و نسخه دارو شیاف و پوماد واژینال جدید میگرفتم

و هیچ ب هیچ عفونتم شدید شده بود درحدی ک شوهرمم مبتلا شد و دکتر مجاری ادرار ک رفت بهش گف اقا از شریک جنسیت گرفتی این عفونت جنسی

شستشو واژن با انواع داروهایی ک دکتر دادو کارایی ک هر ماه تو مطب موقع معاینه انجام میداد

یه صلوات برا حاجت دلم مهمونم کنید

خلاصه سرتون درد نیارم ترشحات سبز عین اب بینی داشتم و موقع معاینه و ازمایش پاپ اسمیرم دکتر میگفت عفونتت میکس قارچی و باکتریایی

الانم دوساله ک راحت شدم

لایکم کن بخونم .لطفا

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رفتم پیش یه دکتر متخصص طب سنتی و برام نسخه ای نوشت ک معجزه کرد برام

بعد پاکی از پریود سنگ نمک بزار تو اپلیکاتور و عمیق بفرست داخل واژن اونم یه شب درمیون 

رفتم پیش یه دکتر متخصص طب سنتی و برام نسخه ای نوشت ک معجزه کرد برام بعد پاکی از پریود سنگ نمک بزار ...

وای خدا 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

من حتی اواخر دکتر گفت ک یه زخم بزرگم داری 

وخواست فریز انجام بده

اجازه فریز ندادم

بعد ک رفتم پیش دکتر طب سنتی گف تو وقتی پریودت تموم شد یک شب درمیان اندازه نخود سنگ نمک با اپلیکاتور بفرست داخل اگه بعد دوماه درست نشدی بعد برو فریز

و درعین تعجب همه چی درست شدالان دوسال از اون قصه میگذره

2706