2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سوال ماماناشون دیگه از این رنج سنی

اهان فکر کردم بچه های زیر ده سال اینجا تایپک زدن🤣🤣

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره

اون ک همش میگفت درخواست دوستی دادم...این کار بنظرم مسخره بود جوابی کمکی داری همون جا بده دیگه ۴تا دیگم میخونن

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2714
اون ک همش میگفت درخواست دوستی دادم...این کار بنظرم مسخره بود جوابی کمکی داری همون جا بده دیگه ۴تا دی ...

والا چی بگم به من جواب داد گفت باید بچت باشه صبح آنلاین میشم ببینم چطور میشه 

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
والا چی بگم به من جواب داد گفت باید بچت باشه صبح آنلاین میشم ببینم چطور میشه  

رد کن اینا معلوم نیست کین...وگرنه سوالات واضح بود میشد تک ب تک ریپ کنه ی توضیحی ی  جوابی بده...ب هممممه هم میگفت درخواست دادم یکی نه دوتا هممممه

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
رد کن اینا معلوم نیست کین...وگرنه سوالات واضح بود میشد تک ب تک ریپ کنه ی توضیحی ی  جوابی بده... ...

خودمم شک کردم از لحن صحبتش رد کنم بهتره ولی مثلا پشت گوشی میخوان چیکار کنن؟؟

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
خودمم شک کردم از لحن صحبتش رد کنم بهتره ولی مثلا پشت گوشی میخوان چیکار کنن؟؟

همین ک  در ادامه ی چرتی  بگه وقتتو بگیره اعصابتو خورد کنه کافیه..تو اینجام ک همه چیز قابل بازیابی چتی داشتی حرفی زده باشی .

2706