2733
2734
عنوان

کسایی که لک لانه گزینی دیدین لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 756477 بازدید | 676 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خط دوم حتی اگر حالم باشه بارداری عزیزم منم ۱ روزه عقب انداختم خدا کنه باردار باشم تا عیدی به خ ...

به سلامتی ،مبارکت باشه،به نظرم فعلا به خانواده همسر چیزی نگو ،تا انشاالله ۳ماهگی بگو.منم چیزی نمیگم ،ممکنه تو فامیلشون بپیچه چشم بزنن.

به سلامتی ،مبارکت باشه،به نظرم فعلا به خانواده همسر چیزی نگو ،تا انشاالله ۳ماهگی بگو.منم چیزی نمیگم ...

وای عزیزم مبارکت باشه . خیلی خوشحال شدم . من امروز شدید از کمر درد داشتم می موردم ولی بازم پری نیومد

2728
 وای عزیزم مبارکت باشه . خیلی خوشحال شدم . من امروز شدید از کمر درد داشتم می موردم ولی بازم پر ...

سلام عزیزم گفتم شما با تجربه این ازتون بپرسم من ۶ ردز پیش قبل موعد پریودم یه لک قهوه ای خیلی جزیی دیدم و تموم دیگه ندیدم تا امروز که دوباره همون لک رو دیدم و دیگه ندیدم از موعد پریودم ۳ روزه گذشته به نظرتون این دوبار لک دیدن میتونه علامت بارداری باشه؟ 

سلام عزیزم گفتم شما با تجربه این ازتون بپرسم من ۶ ردز پیش قبل موعد پریودم یه لک قهوه ای خیلی جزیی دی ...

سلام عزیزم شاید لک لانه گزینی باشه یه بی بی چک میزاشتی  من ک انقدر عجله داشتم سر ۳ روز عقب انداختن بی بی زدم ولی اگه یک هفته بشه خیلی بهتره 

2738
  عزیزم چون اولشه بهتره ادرار اول صبح باشه

ممنون که پاسخ دادین عزیزم درسته باید صبح میزدم فعلا صبر کردم ۵ روز بگذره دوباره چک کنم فعلا هم پریود نشدم این ماه لتروزل استفاده کرده بودم نمیدونم به اون مربوط میشه یا نه ! 

ممنون که پاسخ دادین عزیزم درسته باید صبح میزدم فعلا صبر کردم ۵ روز بگذره دوباره چک کنم فعلا هم پریود ...

خواهش میکنم عزیزم.    ایشالا که باردار باشی عزیزم خبرشو به منم بده خوشحال میشم 

خواهش میکنم عزیزم.    ایشالا که باردار باشی عزیزم خبرشو به منم بده خوشحال میشم

سلام خوبین؟

منم از دیروز که ٢۶ سیکلمه کمر درد شدید دارم به همراه لکه های قهوه ای...میگم حتما لکه لانه گزینیه...

هر چند که از بعدِ اولین سقطم قبل پری لک میبینم ولی بدون دل درد و کمر درد...این بار کمر درد شدیدی دارم،سر اولین سقطمم همینجور شدم،پسر بود...😭

امروز ٢٧ امه...برام دعا کنین ... این چند روزم زود بخیر بگذره بتونم همسرمو شب تولدش خوشحالش کنم...

سلام خوبین؟ منم از دیروز که ٢۶ سیکلمه کمر درد شدید دارم به همراه لکه های قهوه ای...میگم حتما لکه لا ...

سلام عزیزم  آروم باش اصلا استرس نداشته باش هرچی صلاحمون باشه همون رقم میخوره انشاءالله که تایپیک بارداری تو بزنی عزیزم

2706