1874
1823

به نظرم خیلی طبیعیه .برعکس همه که خیلی ابروها و پهن میکنن.غیر عادی.پست بعدی می ذارم.خودش راضیه گذاشته اینستا دیگه گیر ندین.خوشم اومد

پیجش باز بود؟؟یا قفل

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجتام صلوات بفرستید🥺💚💛💚چهارمین کاربری😑🤨🌸هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد😇💛🌸متاهل و البته متعهد👑💍تیکر رسیدن به خواسته هام♻️🙏🏻در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛🌼در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رخ داد💛

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
باز

اره قشنگ شده

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

قیافش خوبه اما خوشم نمیاد عروس دراین حد ساده مخصوصا موهاش که بافته واسه عروس اصلا قشنگ نیس

آدم فقط یه شب میتونه آرایش عروس داشته باشه و خاص و متفاوت بدرخشه

این میکاپی هست که من برا عروسیم انتخاب کردم لعنت به کرونا

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
1893
قیافش خوبه اما خوشم نمیاد عروس دراین حد ساده مخصوصا موهاش که بافته واسه عروس اصلا قشنگ نیس آدم فقط ...

من ندوست مصنوعیه ولی اون شیک بود 

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
1718