2726

خر بازی درمیارن؟

بچم دوسالشه تا زنگ میخوره سریع میدوئه گوشی رو برمیداره اگه ندم بهش که تا دو ساعت گریه میکنه اگه بدم بهش دیگه نمیده بهم.,نمیدونم چه کنم . اونروز بابام زنگ میزد هی بچم گوشی رو برمیداشت تا اخرش خودم با زور گرفتم چقد عصبانی بود گف چرا خودت برنمیداری ضاید ادم کار واجب داره

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دختر داداشم همینجوریه بلدم نیس خوب حرف بزنه و ادعا داره ک ب فلانی بزنگ صحبت کنم

یا هر دفه زنگ بخوره خودش میره ی کنار جواب میده

من ک زنگ بزنم از هر بیست بار یبار مامانش میتونه حرف بزنه 

ک اونم خوابه

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
2728

خربازی اسمشو نمیذارم ولی اینکارو میکنه پسرم و همش میخواد خودش جواب بده میگه بابا هست مامان جونه خاله هست چون میدونه بجز این سه تا خیلی کسی دیگه زنگ نمیزنه 😃

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

خر بازی!!!!😂😂😂😂😂😂

دختر منم دوسالشه سعی داره گوشی رو به صاحبش برسونه بهش هم ندی تا ۵ دقیقه گریه و جیغ و داد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
خربازی اسمشو نمیذارم ولی اینکارو میکنه پسرم و همش میخواد خودش جواب بده میگه بابا هست مامان جونه خاله ...

آخی فکر کنم همسن برادرزادمه

اون که همش میره پیش گوشی میگه میخوام با عمه حرف بزنم

همیشه هم با تماس تصویری با همه حرف میزنه بلا

آخی فکر کنم همسن برادرزادمه اون که همش میره پیش گوشی میگه میخوام با عمه حرف بزنم همیشه هم با تماس ...

الهیییی 😃❤

پسر من ۲ سال و هشت ماهشه❤

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

بچه من صدام میکنه که گوشیم زنگ خورده و بدو برام میاره اصلا جواب دادن و جیغ و گریه تو کارش نیست خدارو شکر ولی وقتی دارم حرف میزنم با تلفن کاراش با من یادش میاد و میاد حرف میزنه با من یا میگه فلان چیزو بمن بده

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706