2726
در مورد بچه م و خواهر زاده تون میخواستم چنتا سوال بپرسم و قصد مزاحمت ندارم

خواهش میکنم عزیزم 

درخدمتم بپرس سوالتو

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان چطوره ...چجوری بود اولش دور سرش و مشکلاتش

الان هنوز چهارماهش تموم نیست و خداراشکر مشکلی نداره فقط یه کم دور سرش کمه وگرنه از لحاظ تکامل خوب و حتی جلو هست

گردن خیلی وقته میگیره خیلی وقته میخنده غلت میزنه و...

بچه شما چطوریه مگه عزیزم؟

2728
الان هنوز چهارماهش تموم نیست و خداراشکر مشکلی نداره فقط یه کم دور سرش کمه وگرنه از لحاظ تکامل خوب و ...

آها خداروشکر بچه من ی مشکلی داره ک نمیدونم چیه هیچ کدوم از دکترا هم هیچی نمیگن خسته شدم خیلی رشدی عقب هست 

آها خداروشکر بچه من ی مشکلی داره ک نمیدونم چیه هیچ کدوم از دکترا هم هیچی نمیگن خسته شدم خیلی رشدی عق ...

الهی بگردم😔

چند وقتشه عزیزم؟

ببین دور از جونش اگر cp دکتر همون اول میفهمید چیز خاصی نیست

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
دورسر بچه برادر من کم بود...نمیدونم چن سانت بود ولی گفتن کمه...والان از همه لحاظ متاسفانه عقب افتادس ...

الهی بگردم 😔

موقع تولد کم بود؟

علائمش توی مثلا چهار ماهگی چی بود الان چندوقتشه؟

سلام ببخشید خواهرزادتون رشد سرش خوب هست دختر من سرش زود سفت شده خیلی نگرانم. ملاج خواهرزاده شما سفت ...

سلام عزیزم 

نه ملاجش خداراشکر بازه و رشد دور سرش هم به نسبت دور سرش موفع تولد خوبه اما خب سرش ار بعضی بچه ها کوچیکتره؛ ضمن اینکه تکاملش ماشالا خیلی خوبه و هنوز شش ماهش تموم نیست اما جندروزه سینه خیز میره و از همون اولش هم از همه نظر جلوتر از خیلی از بچه ها بود

دکنر هم خیلی بردنش و گفتن الحمدلله مشکلی نداره 

بچه شما خدای نکرده مشکلی داره که ملاجش زود بسته شده؟

سلام عزیزم  نه ملاجش خداراشکر بازه و رشد دور سرش هم به نسبت دور سرش موفع تولد خوبه اما خب سرش ...

همه چیش خوب نمیدونم چرا زود دار بسته میش .تو رو خدا دعا کن دخترم سالم باش جیگرم خون شده

همه چیش خوب نمیدونم چرا زود دار بسته میش .تو رو خدا دعا کن دخترم سالم باش جیگرم خون شده

الهی بگردم؛ نگران نباش عزیزم ببرش پیش یه دکتر خوب شاید مثلا کمبود ویتامین دی چیزی داشته باشه، 

2706